Córka Zborowskiej będzie nosić bardzo oryginalne imię! Jest mało spotykane, ale dużo znaczy dla Zosi!

18 czerwca 2021
Przez: : M.S.

Aktorka już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Zosia Zborowska zdradziła imię córeczki. Jest bardzo oryginalne i mało spotykane! Zgadnijcie, po kim aktorka wybrała to imię!

Zosia Zborowska jest w ciąży

Pod koniec marca Zosia Zborowska i Andrzej Wrona ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Zrobili to za pośrednictwem Instagrama zamieszczając bardzo oryginalny wpis z rebusem. Chociaż wielu domyślało się, że aktorka jest w ciąży, to sporo osób nie kryło swojego zaskoczenia i serdecznie gratulowało przyszłym rodzicom.

Od tego czasu aktorka wielokrotnie zamieszczała zdjęcia w stanie błogosławionym. Słynąca z dystansu do siebie Zborowska nie krępowała się publikować zdjęć w ciąży, na których nie zawsze wyglądała jak na Instagramowe standardy przystało.

W połowie maja, przy okazji swoich urodzin, Zosia oficjalnie poinformowała o płci swojego dziecka. Wcześniej podejrzewano jednak, że aktorka urodzi dziewczynkę, gdyż jedna z przyjaciółek aktorki- Maja Bohosiewicz, zdradziła nieco w swoim poście.

Pod koniec maja Zborowska zdradziła, że już wybrała imię dla swojej pociechy. Zapewniła, że jest ono bardzo oryginalne, jednak nie chciała go ujawniać.

Zborowska zdradziła imię córeczki!

Najwyraźniej przyszedł odpowiedni czas, gdyż na profilu Zosi pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z odsłoniętym brzuchem w towarzystwie męża. Na mocno już zaokrąglonym brzuszki widnieje napis z imieniem córeczki- Nadziejka. Aktorka imię wybrała po swojej babci i jak się okazuje od zawsze wiedziała, że tak nazwie swoją córkę!

“Nadzieja ❤️🥺 tak miała na imię moja Babcia…Babcia Nadzia. Niesamowicie piekna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. @hannaneves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia bo ja sobie to zaklepałam jako małolata 😂 wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ bo inaczej się na mnie wkurzy🙈😬 Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca 😬 ale w sumie ja też miałam być Tadkiem 😂 po dziadku Tadku – mężu Babci Nadzi 🤓💁🏻‍♀️ W każdym razie na szczęście @w_kracze przystał na tę propozycje imienia❤️🙌🏼 Także Nadziejko – czekamy na Ciebie bardzo 🥺💕”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej