Dagmara Kaźmierska bliska łez. Jakie wspomnienie wywołało tyle emocji?

7 października 2020
Przez: : P.Z.

Gwiazda programu “Królowe życia” pojawiła się we wtorkowym odcinku show Wojewódzkiego. Tym razem mogliśmy zobaczyć jej trochę inne oblicze. Dagmara Kaźmierska w pewnym momencie była nawet bliska łez. Jakie pytanie Kuby to sprawiło? Co z przeszłości wspomina z wielkim trudem?

Kaźmierska jest jedną z czołowych bohaterek programu stacji TTV “Królowe życia”. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że jet jego największą gwiazdą.

Dagmarę rzeczywiście widzowie poznali, już w pierwszym sezonie programu. Wspominamy o tym dlatego, że obecnie nadawany w telewizji jest jego dziewiąta seria i niezmiennie występuje w nim ta właśnie królowa. Dagmara dzięki temu cieszy się coraz większą popularnością.

Świadczyć o tym może między innymi zaproszenie jej na słynną kanapę w programie Kuby Wojewódzkiego. Przypomnijmy także, że jest ona jedną z gwiazd najnowszego filmu Patryka Vegi “Pętla”, gdzie wciela się w sutenerkę. 

Dagmara Kaźmierska u Kuby Wojewódzkiego.

Charyzmatyczna Dagmara pojawiła się w programie u Kuby Wojewódzkiego jako drugi gość, zasiadając obok Marcina Perchucia.

Kuba zaczął rozmowę od pytania, dlaczego dała na imię synowi Conan? Dagmara wyjaśniła, że to był pomysł jej męża, bo ona miała tylko wybrane imiona dla dziewczynki. Całą ciążę bowiem była przekonana, że na świecie przywitają właśnie córkę. Stało się jednak inaczej! (więcej o tym pisaliśmy również TUTAJ!)

Oczywiście nie zabrakło pytań o udział w filmach Patryka Vegi, a przez ten temat również poniekąd o przeszłość Dagmary. Kuba przypomniał widzom bowiem, że była ona właścicielką agencji towarzyskiej. Kuba wówczas zadał pytanie, czy jest to opłacalny biznes. Dagmara tłumaczyła, że w Polsce jest to zabronione i nie lepiej nie poruszać tego tematu. Zasugerowała jedynie, że jak widać, “nie przymierała głodem”. Był to dla niej rzeczywiście temat, którego wolałby uniknąć.

Wtedy Kuba zadał jej pytanie wprost, jak się handluje ludźmi?

“Nie wiem, bo nie handlowałam ludźmi. Za mało troszkę przeczytałeś, bo z zarzutu handel żywym towarem zostałam uniewinniona…”– odpowiedziała Dagmara

Dagmara Kaźmierska bliska łez.

Dagmara tłumaczyła również Kubie, że za handel ludźmi jest o wiele wyższa kara, a ona przebywała w więzieniu 14 miesięcy. Wtedy pojawiło się oczywiście pytanie o sam pobyt za kratami.

“Czy ciebie to czegoś nauczyło, czy siedziałaś tam na wku..wie, bo cię oddzielili od dziecka”– zapytał Kuba

“Ja siedziałam tam na płaczu.“- powiedziała Dagmara, przerywając, żeby się nie rozpłakać.

Była tam strasznie duża tęsknota za Conanem. No i teraz jest tak, że nawet jakbym mogła zarobić miliony dolarów, to nie zrobiłabym nic, żeby znowu trafić do kryminału… Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z bliskimi…”– kontynuowała trzęsącym głosem.

Kuba po tym zszedł trochę na inne tory rozmowy. Przypomnijmy jeszcze, że Dagmara podarowała Kubie prezent, o czym pisaliśmy także tutaj!

A wam jak podobała się Dagmara u Kuby? Oglądaliście?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej