Dagmara Kaźmierska stanęła w obronie Kurdej-Szatan! Królowa życia jasno postawiła sprawę…

29 listopada 2021
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska w wywiadzie dla jednego z portali wypowiedziała się na temat afery, która wybuchła w mediach po wpisie Basi Kurdej-Szatan. Bohaterka programu Królowe życia nie zamierzała jeszcze bardziej pogrążać aktorki i stanęła w jej obronie. Co myśli o całej sytuacji?

Mocny wpis Basi Kurdej-Szatan

W mediach od wielu dni jest głośno na temat wpisu Barbary Kurdej-Szatan, który zamieściła na swoim Instagramie. Choć post szybko zniknął z profilu aktorki, to jak wiadomo w sieci nic nie ginie. Cała sprawa nabrała ogromnego rozgłosu. Choć Kurdej-Szatan zdecydowała się przeprosić, to konsekwencje jak się okazuje jej nie ominęły.

Screen z Instagrama Kurdej-Szatan.
Basia Kurdej-Szatan przeprosiła za mocne słowa.

Aktorka nie tylko została zwolniona z serialu M jak miłość, gdzie od lat wcielała się w rolę Joanny Chodakowskiej, ale dochodzą również słuchy, że sieć komórkowa Play nie zamierza przedłużać z Kurdej-Szatan współpracy.

Zobacz także: Sieć Play rezygnuje z Basi Kurdej-Szatan?!

Na temat emocjonalnego wpisu wypowiedziało się już sporo gwiazd ze świata polskiego show-biznesu. Choć wiele osób potępiło wulgarny wpis, to jednak są i tacy, którzy nie zamierzają jeszcze bardziej wbijać aktorce przysłowiowej szpili. Tego zdania jest Dagmara Kaźmierska.

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska mocno skomentowała wpis Kurdej-Szatan!

Kaźmierska szczerze o aferze z Basią Kurdej-Szatan

Warto podkreślić, że Dagmara Kaźmierska w swoim życiu sporo przeszła, a jej przeszłość nadal jest szeroko komentowana w mediach. Czy ma jakieś rady dla aktorki?

“Nie mnie oceniać zachowanie innych. Ja uważam, że Basia nie potrzebuje rad. Ani moich, ani nikogo. Pewne wypowiedzi ludzi na jej temat były niepotrzebne. Stało się co się stało i nie wolno skakać na nią teraz. Każdy z nas w emocjach zawsze coś powie, chlapnie nieprzemyślanego”- powiedziała Kaźmierska w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz także: Kaźmierska na premierze swojej książki. Mamy zdjęcia!

Jak również dodała jest pewna, że Barbara Kurdej-Szatan nie chciała nikomu wyrządzić krzywdy swoim wpisem:

“To nie jest zła kobieta. W chwili żalu, w chwili emocji chlapnęła, przeprosiła i jest ok. Na pewno nie chciała tym nikogo obrazić, urazić. Na pewno ma wielki szacunek do ludzi pracujących na naszych granicach. Ja nie rozumiem tematu tego dalszego wałkowania, jakby się nie wiadomo jaka katastrofa stała. Każdy z nas coś powie nie takiego w nieodpowiednim momencie”.

Na koniec Królowa życia zaapelowała do mediów:

“To jest fajna babka. Ja nie uważam, że ona potrzebuje czyjejś rady. Nie ma co z tego robić halo, bo tak naprawdę nie stało się nie wiadomo co. Dajmy jej w końcu spokój”- słyszymy.

Nie da się ukryć, że w wypowiedzi Dagmary Kaźmierskiej jest sporo racji.

Też tak uważacie?

Źródło: Akpa / Jastrząb Post / Instagram Barbary Kurdej-Szatan.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz