Doda pozuje w kusym stroju, prezentując swoje wdzięki! Wyniki treningów widać gołym okiem

21 lipca 2022
Przez: : M.J

Dorota Rabczewska od zawsze uchodziła za jedną z tych gwiazd w polskim show-biznesie, które mogą pochwalić się zjawiskową sylwetką. Niemniej jednak od jakiegoś czasu jej figura uległa znaczącej zmianie, a jedno z najnowszych zdjęć Dody zachwyciło internautów. To trzeba zobaczyć, bo Doda zachwyciła fanów poniższym zdjęciem!

Kariera Doroty Rabczewskiej

Można śmiało powiedzieć, że Doda jest tytanem pracy, a przez wszystkie lata obecności w polskim show-biznesie to udowadnia. Świadczy o tym bez wątpienia fakt, że od tak wielu lat obecna jest na polskim rynku muzycznym, a w mediach jej osoba wciąż wzbudza sensację. Rabczewska doskonale również wie, jak wzbudzić zainteresowanie i choć w jej życiu prywatnym nie zawsze bywało kolorowo, to nie traci nadziei i z uporem dąży do wyznaczonych celów.

ZOBACZ TAKŻE: Doda w punkt podsumowała skandal z Fabijańskim, Rafalalą i Maffashion! Mocne słowa gwiazdy!

Nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu artystka może się pochwalić zjawiskową figurą, która jest efektem jej ciężkiej pracy. Rabczewska nie tylko konsekwentnie trzyma dietę, ale również trenuje i unika alkoholu. Efekty jej silnej woli widać gołym okiem, a jedna z najnowszych fotek na profilu piosenkarki jest tego doskonałym przykładem.

Skąpo odziana Doda zachwyca figurą

Rabczewska aktywnie prowadzi instagramowy profil, gdzie ma stały kontakt z jego obserwatorami. Chętnie odpowiada na komentarze fanów i niejednokrotnie prezentowała tam swoją zjawiskową sylwetkę.

ZOBACZ TAKŻE: “Doda: 12 kroków do miłości”: Doda szuka męża w swoim reality-show?

Tym razem patrząc na zdjęcie Dody, można popaść w kompleksy. Wielu internautów nie szczędzi w stronę artystki i jej figury komplementów:

“Jaka figura 😍 chyba zmotywuje się do ćwiczeń 😀”

“Rany, ale figura ❤️🔥 piękna out and in”

“Figura marzenie 😍”

Dorota niejednokrotnie podkreślała, że zwraca szczególną uwagę na to, co znajduje się w jej diecie. W jadłospisie gwiazdy nie znajdziecie fast foodów, alkoholu, słodyczy, czy nabiału. Regularne treningi również przyniosły efekty, bo my nie możemy oderwać wzroku.

ZOBACZ TAKŻE: Doda zdradziła swoje nowe imię! Jak zwykle zaskoczyła swoim wyborem!

Musicie przyznać, że Rabczewska ma się czym pochwalić!

Doda.
Zjawiskowa figura Dody.

Źródło: Instagram Doroty Rabczewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej