Doda w punkt podsumowała skandal z Fabijańskim, Rafalalą i Maffashion! Mocne słowa gwiazdy!

14 lipca 2022
Przez: : M.J

Doda w rozmowie z reporterem portalu Plejada została zapytana, co sądzi o głośnym skandalu, którym od kilku dni żyją media. Rabczewska jak zawsze nie owijała w bawełnę. Z ust gwiazdy padły mocne słowa.

Skandal z Fabijańskim, Rafalalą i Maffashion

Od kilku dni show-biznes żyje tematem, który dotyczy Sebastiana Fabijańskiego, Julii Kuczyńskiej oraz transseksualnej celebrytki Rafalali. Aktor kilka dni temu w rozmowie z portalem Pudelek przyznał publicznie, że zdradzał matkę swojego dziecka. Odniósł się również do spotkania z Rafalalą, z którego nagranie trafiło do sieci. Choć wydawało się, że tym samym zakończy spekulacje na temat swojego życia prywatnego, to nic bardziej mylnego.

ZOBACZ TAKŻE: Rafalala w końcu przerywa milczenie po wywiadzie Fabijańskiego i … atakuje Maffashion

Fabijański.
scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Następnie głos w tej sprawie zabrała Rafalala, która w rozmowie z portalem Plejada nie zostawiła suchej nitki na Julii Kuczyńskiej. Z jej wypowiedzi wynikało, że nie tylko Sebastian był nie fair w stosunku do Maffashion, ale również ona ma co nie co za uszami. Dodatkowo głos w mediach społecznościowych zabrała kobieta, która oskarżyła blogerkę o rozbicie jej rodziny.

ZOBACZ TAKŻE: Maffashion też zdradziła Fabijańskiego? Była partnerka jej “kochanka” przerwała milczenie!

Trzeba przyznać, że już dawno show-biznes nie był świadkiem takich wydarzeń. O komentarz w tej sprawie pokusiła się Doda, która w wywiadzie dla portalu Plejada nie owijała w bawełnę. Po czyjej stronie stanęła?

ZOBACZ TAKŻE: Fabijański potwierdził, że Maffashion też go zdradzała! Ostre oświadczenie aktora

Doda zabrała głos w sprawie skandalu z Fabijańskim i Maffashion

Dorota Rabczewska znana jest z tego, że podejmuje się nawet najbardziej kontrowersyjnych tematów. Tym razem również zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie dotyczące życia prywatnego aktora i blogerki. Jak słyszymy, Doda solidaryzuje się z Maffashion i jak podkreśliła, w całej tej aferze najbardziej jej szkoda dziecka.

Jestem po stronie tego dzieciaka. Robicie mu traumę, robicie mu rozpier***. Wszyscy, którzy są pazerni na te kontrowersje zapominają, że to dziecko pójdzie do szkoły, pójdzie do liceum, a w internecie nic nie ginie. Po prostu to jest koszmar, przez który będzie miał złamaną psychikę”- przyznała stanowczo Rabczewska.

ZOBACZ TAKŻE: “Doda: 12 kroków do miłości”: Doda szuka męża w swoim reality-show?

W dalszej części swojej wypowiedzi odniosła się do Julii Kuczyńskiej, która od początku afery milczy.

Dobrze, że Maff się nie odzywa, bo ona jako matka robi to dla syna. A cała reszta to jest pożal się Boże, tfu. […] Uważam, że dzieci nie powinny płacić za winy rodziców. Czasami lepiej po prostu “shut the fuck up”. Jeżeli celebryci są głupi, to już niech chociaż dziennikarze będą mądrzejsi, niech się zlitują nad tym dzieckiem”- zakończyła swoją wypowiedź.

Nie da się ukryć, że swego rodzaju spowiedź Sebastiana Fabijańskiego rozpętała istną lawinę kolejnych doniesień na temat tego, co działo się w związku aktora z Julią Kuczyńską.

Zgadzacie się z wypowiedzią Dody?

Źródło: Plejada / Akpa / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej