Doda w końcu przyjmie propozycję udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”?! Zaskakujące doniesienia!

25 marca 2022
Przez: : J.J

Dorota Rabczewska jest prawdziwą rekordzistką, jeśli chodzi o odrzucanie propozycji walki o Kryształową Kulę w popularnym programie Taniec z Gwiazdami. Tym razem jednak może być inaczej, a konsekwentnie odrzucane propozycje wystąpienia w tanecznym show przejdą do historii. Jak donoszą media, fani artystki zobaczą Dorotę w jesiennej edycji. Ile w tym prawdy? Sprawdźmy.

Doda – zaproszenia do programu Taniec z Gwiazdami

Dorota Rabczewska to jedna z najbardziej pożądanych gwiazd przez producentów programu Taniec z Gwiazdami. Piosenkarka praktycznie co edycję dostaje zaproszenie od produkcji, by wystąpić na najpopularniejszym tanecznym parkiecie w kraju i zawalczyć o Kryształową Kulę. Doda należy jednak do rekordzistek nieprzyjmowania zaproszenia. Mało kto wie, że odmówiła już dwanaście razy. Tym razem jednak może być inaczej, a jesienna edycja może skupić na najpopularniejszym parkiecie w Polsce całą plejadę gwiazd.

Zobacz także: Kiedy odbędzie się 13 edycja programu Taniec z gwiazdami?

Doda
scena z: Doda, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Doda wystąpi w jesiennej edycji?

Choć mogliśmy podziwiać już Dodę w programie Taniec z Gwiazdami za każdym razem artystka występowała tam jako gwiazda wieczoru w finałowym odcinku. Wielu fanów piosenkarki liczy jednak, że ta w końcu zdecyduje się na udział w popularnym programie i udowodni swój dryg do tańca w walce o Kryształową Kulę.

Jak donosi Super Express, udział Dody w programie jest całkiem realny i być może w końcu Doda przyjmie propozycję i zatańczy w jesiennej edycji. Jak się okazuje, po ciężkim prywatnie roku, artystka chce spróbować nowych rzeczy. Początkowo zgłosiła się do konkursu Eurowizji, jednak ze względu na spóźnienie nie wzięła udziału w walce o reprezentowanie naszego kraju w Turynie. Teraz jednak rozważa wzięcie udziału w Tańcu z gwiazdami, który od lat konsekwentnie odrzucała:

“Otrzymała propozycję i cały czas się nad nią zastanawia. Wielokrotnie powtarzała, że po trudnym roku w życiu prywatnym, chce się skupić na sobie i spróbować nowych rzeczy, dlatego też zgłosiła się do konkursu Eurowizji. “Taniec z gwiazdami” też jest na jej liście” – donosi źródło taboidu.

Zwróćmy uwagę, że jeśli Doda faktycznie zdecyduje się na udział w tanecznym show, jesienna edycja skupi na parkiecie całą plejadę gwiazd. Ostatnio informowaliśmy Was o prawdopodobnie pierwszej uczestniczce, która wzbudziła zainteresowanie widzów – Beacie Kozidrak.

Zobacz także: Beata Kozidrak wystąpi w jesiennej edycji Tańca z gwiazdami?

Czekacie na występ Dody w programie Taniec z Gwiazdami?

Źródło: Super Express, Instagram Dody, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej