Dominic D’Angelica po raz kolejny odpiera zarzuty – co ma na swoją obronę?

5 marca 2021
Przez: : MC

Dominic D’Angelica odpiera zarzuty! Model po raz kolejny zabrał głos, celem wybielenia swojej osoby. W szczerej rozmowie z “Pudelkiem” zdradził wiele szokujących faktów dotyczących zarzutów współżycia z nieletnią.

Kim jest Dominic D’Angelica?

Dominic wziął udział w 9. edycji “Top Model”. Swoją wyjątkową urodą zyskał mnóstwo fanów i trzeba przyznać, że w programie radził sobie naprawdę świetnie. Co więcej, dotarł aż do finału produkcji, jednak ostatecznie w nim nie wystąpił. Wszystko za sprawą głośnej afery, która na jaw wyszła tuż przed samym finałem. W sieci pojawiły się bowiem informacje, że model w 2011 roku w Stanach Zjednoczonych został skazany za współżycie z osobą nieletnią. Według amerykańskiego prawa jest to osoba poniżej 16. roku życia. Dominic otrzymał wyrok w zawieszeniu, a 3 lata później naruszył jego warunki i w konsekwencji trafił do aresztu na 4 miesiące

Dominic D’Angelica po raz kolejny odpiera zarzuty

Model wielokrotnie zabierał głos w sprawie. Wydał nawet oświadczenie, po którym zniknął z Instagrama.

Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu. Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu, kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w areszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą seksualnym” – napisał.

Dominic D’Angelica z “Top Model”

Mimo, że od wydarzeń minęło sporo czasu, Dominic w dalszym ciągu stara się ocieplić swój wizerunek. Tym razem postanowił udzielić wywiadu “Pudelkowi”, w którym podzielił się kolejnymi informacjami dotyczącymi sprawy.

“Gdy TVN mnie wyrzucił, nawet o tym nie wiedziałem. Dziennikarze do mnie dzwonili i pytali, jak się czuję po tym, jak zostałem zdyskwalifikowany. Wtedy wszedłem na stronę „Top Model” i tam było oświadczenie i niedługo po tym zadzwonił do mnie producent” – powiedział Dominic.

Model zaznaczył również, że stacja telewizyjna kazała mu milczeć. To jednak nie koniec szokujących informacji. Dominic w rozmowie z “Pudelkiem” dodał, że prawnik zaproponował mu, aby dobrowolnie poddał się karze, ale formalnie nie przyznawał się do winy. Model przyznał, że żałuje podjętej decyzji. Dominic D’Angelica odpiera zarzuty.

“Nie miałem okazji zeznawać, nigdy nie wysłuchano mnie, ani moich świadków, ani mojego prawnika przez przysięgłych, którzy nie mogli się pojawić. Więc byłem w trudnej sytuacji. Za rzeczy, o które byłem oskarżony, wyroki wynoszą od sześciu, ośmiu do dziesięciu lat więzienia. Zostałbym też zarejestrowany jako przestępca seksualny, więc dla mnie było to bardzo trudne”

Sprawa Dominica wyszła na jaw w listopadzie 2020 roku, za sprawą matki poszkodowanej dziewczyny, która postanowiła nagłośnić sprawę.

Dominic D’Angelica po raz kolejny odpiera zarzuty. Co myślicie o tej sprawie?

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej