“Eurowizja 2022”: Typowania bukmacherów w finale! Które miejsce zająłby Krystian Ochman?

13 maja 2022
Przez: : M.J

Drugi półfinał Eurowizji 2022 za nami. Krystian Ochman według wcześniejszych typowań bukmacherów dostał się do sobotniego finału. Na którym miejscu teraz stawiają uzdolnionego 22-latka i kto według nich ma największe szanse na wygraną? Poznajcie finałowe notowania!

Finał Eurowizji 2022

10 i 12 maja odbyły się półfinały, podczas których wyłoniono 20 krajów, które zaśpiewają na scenie w Turynie i powalczą o zwycięstwo w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji. Nie można również zapomnieć o tzw. krajach z Wielkiej Piątki, czyli: Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Francji i Wielkiej Brytanii. Oni również zaprezentują swoje utwory podczas finału Eurowizji w Turynie.

Zobacz także: Rafał Brzozowski ocenił szanse Ochmana na zwycięstwo w Eurowizji 2022!

Reprezentant naszego kraju zaprezentował swój występ jako 14 uczestnik drugiego półfinału i zachwycił swoim głosem, dzięki czemu już w sobotę, 14 maja po raz kolejny zaprezentuje na scenie w Turynie swój utwór River.

Zobacz także: Kim jest dziadek Krystiana Ochmana? To wybitny artysta!

Eurowizja 2022.
Krystian Ochman w finale Eurowizji w Turynie!

Według wcześniejszych typowań bukmacherów Ochman z utworem River obstawiony był na siódmym miejscu. Czy zmieniło się coś po drugim półfinale?

Typowania bukmacherów w finale Eurowizji

W wielkim finale 66. Konkursu Piosenki Eurowizji w Turynie zobaczymy następujące kraje: Hiszpania, Niemcy, Włochy, Francja, Wielka Brytania, Szwajcaria, Portugalia, Norwegia, Grecja, Ukraina, Armenia, Mołdawia, Holandia, Islandia, Litwa, Belgia, Czechy, Azerbejdżan, Finlandia, Estonia, Australia, Szwecja, Rumunia, Serbia oraz Polska.

Po drugim półfinale bukmacherzy szybko zareagowali na obecny finałowy skład. Jak się okazuje, największe szanse na zwycięstwo ma Szwedka Cornelia Jakobs, która wyprzedziła m.in. Włochy i Hiszpanię.

Do pierwszej dziesiątki awansowała również reprezentantka Serbii z utworem In Corpore Sano. Niemniej jednak według najnowszych typowań Krystian Ochman, który przed półfinałem według bukmacherów miał zająć siódme miejsce, wskoczył jedno oczko wyżej.

Zobacz także: Jak głosować na Krystiana Ochmana?

Nie można również zapomnieć o Ukrainie, którą w tym roku reprezentuje Kalush Orchestra. W kuluarach mówi się, że to właśnie Ołeh Psiuk i jego koledzy mają 53% szans na zwycięstwo!

Kto według Was zasługuje na zwycięstwo podczas tegorocznej Eurowizji?

Źródło: muzyka.interia.pl / Instagram Eurowizji

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz