“Fame MMA 10”: Rosną emocje przed walką Don Kasjo kontra Norman Parke! Zwycięzca zgarnie fortunę!

14 maja 2021
Przez: : M.J

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński doskonale wie, jak podgrzać atmosferę przed galą Fame MMA, podczas której w walce wieczoru stanie w oktagonie naprzeciwko Normana Parke’a. Co więcej, zwycięzca ma do zgarnięcia naprawdę cenną nagrodę, która warta jest niemal 200 tysięcy złotych! Poznajcie więcej szczegółów!

Fame MMA 10

Dziesiąta już gala Fame MMA przysporzy fanom tego typu rozrywki mnóstwa emocji. W walce wieczoru zobaczymy po raz kolejny Don Kasjo, który tym razem będzie bronił pasa w walce z Normanem Parke. Oprócz tego w oktagonie zobaczymy pojedynek uczestników programu Top Model, walkę o pas kobiet – Wybrańczyk kontra Linkiewicz, czy pojedynek uczestnika programu Love Island z Ambro.

Don Kasjo zmierzy się z Normanem Parke.
Don Kasjo jak do tej pory jest niepokonany

Jeszcze gala się nie rozpoczęła, a emocje już sięgają zenitu. Ostatnio informowaliśmy Was o ostrej wymianie zdań pomiędzy Wybrańczyk a Martą Linkiewicz.

Zobacz także: Wybrańczyk ostro potraktowała Linkiewicz!

Tym razem to Don Kasjo zapewnia swoim fanom mnóstwa emocji, co wcale ich nie dziwi biorąc pod uwagę fakt, że nagroda za zwycięstwo jest warta niemal 200 tysięcy złotych!

“Ludzie nie wiedzą o moich atutach, bo “Don Kasjo” ma 100 twarzy. I powoli, stopniowo je pokazuje. Parke zobaczy jak to jest trudno z “Don Kasjo”, który zrobił limit wagowy, jaki sam ustalił. Tym limitem wydał na siebie wyrok śmierci”– powiedział Życiński w rozmowie z SE.

Jak również podkreślił samozwańczy “freak fighter”, lubi czuć presję przed walkami, bo to właśnie ona sprawia, że wygrywa kolejne pojedynki:

“Ja sam sobie też narzucam presję, bo się z nią dobrze czuje. Teraz robię ostatni trening przed walką, wsiadam w auto. Zmieniłem dzisiaj opony na letnie, zamierzam pobić rekord z Sopotu do Warszawy w 2,5 godziny “– dodał Don Kasjo.

Jak się okazuje, organizatorzy gali zadbali o to, aby jeszcze bardziej zmotywować gwiazdy walki wieczoru.

Nagroda za walkę wieczoru

Nie da się ukryć, że walka może być zacięta, tym bardziej że w grę wchodzą ogromne pieniądze. Zwycięzca nie tylko zatrzyma bądź zdobędzie pas, ale również zgarnie sztabkę złota wartą około 200 tysięcy złotych!

Dodajmy, że dla Normana Parke, to nie będzie debiut. Irlandczyk pokonał podczas gal KSW w Polsce m.in. Artura Sowińskiego, czy Borysa Mańkowskiego. Musiał natomiast uznać wyższość Mateusza Gamrota.

Kto Waszym zdaniem zgarnie sztabkę złota? Don Kasjo, czy Norman Parke?

Źródło: Instagram Fame MMA / Sportowe fakty

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz