Fame MMA 10: Wybrańczyk zaatakowała Linkimaster! Iskrzy przed walką kobiet

12 maja 2021
Przez: : M.J

W sobotę 15 maja po raz dziesiąty odbędzie się gala Fame MMA. Jak zawsze podczas wieczoru walk w oktagonie zobaczymy pojedynek kobiet, a tym razem zmierzą się ze sobą Kamila Wybrańczyk oraz Marta Linkiewicz. Panie podczas konferencji prasowej nie szczędziły sobie mocnych słów i wszystko wskazuje na to, że ten pojedynek będzie bardzo zacięty! Zobaczcie!

Fame MMA 10

Już 15 maja po raz dziesiąty odbędzie się gala mieszanych sztuk walki, podczas której w oktagonie zobaczymy osoby ze świata show-biznesu, influencerów, czy celebrytów. Widzowie niejednokrotnie byli świadkami zaciętych pojedynków oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jedno jest pewne, organizatorzy i tym razem zadbali o to, aby jeszcze przed galą nie brakowało emocji.

Podczas Fame MMA 10 w oktagonie zobaczymy m.in. pojedynek Don Kasjo, który będzie bronił pasa z Normanem Parke. Swój debiut będą mieli uczestnicy programu Top Model Michała Gała i Mikołaj Śmieszek. Podczas gali zobaczymy również Arkadiusza Tańculę, czy Piotra Szczurka, który był uczestnikiem programu Love Island.
Niemniej jednak to właśnie walka kobiet wzbudza mnóstwo emocji. Kamila Wybrańczyk, która jest partnerką Artura Szpilki stanie naprzeciwko Marty Linkiewicz.

Podczas ostatniej konferencji prasowej doszło do spięcia pomiędzy paniami i trzeba przyznać, że nie szczędziły sobie ostrych słów!

Kamila Wybrańczyk kontra Linkimaster

Podczas konferencji prowadzący zapytał Wybrańczyk, jakie ma odczucie względem swojej przeciwniczki. Ukochana Szpilki nie ukrywała, że nie darzy swojej rywalki sympatią, a co więcej z jej ust mogliśmy usłyszeć:

“Wolę być znana z bycia ze znanym pięściarzem niż znana z obc**** innym”– wypaliła Wybrańczyk.

Linkimaster nie pozostała jej dłużna:

“Z tego, co wiem, to też tak zaczynałaś”– odpowiedziała Linkimaster.

https://www.instagram.com/p/COk65lQHaI5/

To jednak nie koniec. Wybrańczyk postanowiła całe zajście skomentować na łamach SE. Jak zaznaczyła, nie zamierza odpuszczać swojej rywalce:

“Marta cały czas mnie tutaj prowokuje, ale ona nie wie, chyba że trafiła kosa na kamień! Ja nie jestem z tych osób, które będą siedziały cicho… Jak ktoś ci pluje w mordę, to ty masz udawać, że deszcz pada?! No niestety nie”.

Nie da się ukryć, że panie wszystko wyjaśnią sobie w oktagonie, a ich walka zapowiada się naprawdę ciekawie.

Jesteście team Linkimaster, czy team Wybrańczyk?

Źródło: Instagram Linkimaster / Kamili Wybrańczyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz