Połącz się z nami

„Farma”: Tomasz Bodziony kiedyś wyglądał inaczej! Zobaczcie metamorfozę uczestnika nowego reality-show!

Tomasz Bodziony.

Moda i uroda

„Farma”: Tomasz Bodziony kiedyś wyglądał inaczej! Zobaczcie metamorfozę uczestnika nowego reality-show!

Tomasz Bodziony wraz z innymi uczestnikami zamieszka na Farmie, gdzie przez kilka tygodni będzie walczył ze swoimi słabościami. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się 44-latkowi i jak się okazuje, jakiś czas temu Tomek wyglądał zupełnie inaczej. Zobaczcie zdjęcia!

Farma

17 stycznia stacja Polsat wyemituje pierwszy odcinek nowego reality-show, w którym kilkunastu uczestników odciętych od świata zewnętrznego będzie walczyło o przetrwanie. Produkcja stała się już hitem w kilku innych krajach i bez wątpienia ma szansę stać się również flagowym programem stacji Polsat.

Zobacz także: Zasady programu Farma!

Poznaliśmy już pierwszych śmiałków, którzy zdecydowali się zamieszkać na Farmie. Jednym z nich będzie 44-letni Tomasz Bodziony, który sam o sobie mówi, że jest drwalem z krwi i kości. Bodziony pochodzi z Zakopanego, a na co dzień pracuje jako leśnik. Bez wątpienia ma ogromny potencjał, aby wygrać reality-show i nie tylko zdobyć tytuł Super Farmera, ale również zasilić swoje konto o 100 tys. zł.

Tomasz, jak niemal wszyscy uczestnicy programu prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, dzięki któremu możemy go bliżej poznać. Leśnik z Zakopanego chętnie spędza czas na łonie natury i nie boi się wyzwań, z czym bez wątpienia wiąże się również jego zawód. Przeglądając Instagram 44-latka natrafiliśmy również na jego zdjęcia z przeszłości. Jak widzimy, swojego czasu zdecydował się na sporą metamorfozę. Jak prezentuje się bez bujnej czupryny?

Tomasz Bodziony z programu Farma kiedyś

Bez wątpienia znakiem rozpoznawczym uczestnika Farmy jest bujny zarost. Jak się jednak okazuje, jakiś czas temu Tomek zdecydował się ogolić głowę i zrobił to dla szczytnego celu. Z opisu zdjęcia możemy wywnioskować, że zdecydował się na to, aby wesprzeć fundację pomagającą osobom chorującym na raka.

Zobacz także: Wszystko o Tomaszu Bodzionym z programu Farma!

Tomasz Bodziony.
Metamorfoza Tomasza z Farmy.

Jak widać 44-latek nie boi się wyzwań, a polsatowskie reality-show wydaje się programem stworzonym dla niego. Nie mamy wątpliwości, że niejednokrotnie na swoich ekranach będziemy mogli zobaczyć, jak Tomek stawia czoła wyzwaniom, które przed nim postawi produkcja.

Też uważacie, że Tomasz ma duże szanse, aby zostać Super Farmerem?

Źródło: Instagram Tomasza Bodzionego.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry