„Farma”: Tomasz Bodziony kiedyś wyglądał inaczej! Zobaczcie metamorfozę uczestnika nowego reality-show!

15 stycznia 2022
Przez: : M.J

Tomasz Bodziony wraz z innymi uczestnikami zamieszka na Farmie, gdzie przez kilka tygodni będzie walczył ze swoimi słabościami. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się 44-latkowi i jak się okazuje, jakiś czas temu Tomek wyglądał zupełnie inaczej. Zobaczcie zdjęcia!

Farma

17 stycznia stacja Polsat wyemituje pierwszy odcinek nowego reality-show, w którym kilkunastu uczestników odciętych od świata zewnętrznego będzie walczyło o przetrwanie. Produkcja stała się już hitem w kilku innych krajach i bez wątpienia ma szansę stać się również flagowym programem stacji Polsat.

Zobacz także: Zasady programu Farma!

Poznaliśmy już pierwszych śmiałków, którzy zdecydowali się zamieszkać na Farmie. Jednym z nich będzie 44-letni Tomasz Bodziony, który sam o sobie mówi, że jest drwalem z krwi i kości. Bodziony pochodzi z Zakopanego, a na co dzień pracuje jako leśnik. Bez wątpienia ma ogromny potencjał, aby wygrać reality-show i nie tylko zdobyć tytuł Super Farmera, ale również zasilić swoje konto o 100 tys. zł.

Tomasz, jak niemal wszyscy uczestnicy programu prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, dzięki któremu możemy go bliżej poznać. Leśnik z Zakopanego chętnie spędza czas na łonie natury i nie boi się wyzwań, z czym bez wątpienia wiąże się również jego zawód. Przeglądając Instagram 44-latka natrafiliśmy również na jego zdjęcia z przeszłości. Jak widzimy, swojego czasu zdecydował się na sporą metamorfozę. Jak prezentuje się bez bujnej czupryny?

Tomasz Bodziony z programu Farma kiedyś

Bez wątpienia znakiem rozpoznawczym uczestnika Farmy jest bujny zarost. Jak się jednak okazuje, jakiś czas temu Tomek zdecydował się ogolić głowę i zrobił to dla szczytnego celu. Z opisu zdjęcia możemy wywnioskować, że zdecydował się na to, aby wesprzeć fundację pomagającą osobom chorującym na raka.

Zobacz także: Wszystko o Tomaszu Bodzionym z programu Farma!

Tomasz Bodziony.
Metamorfoza Tomasza z Farmy.

Jak widać 44-latek nie boi się wyzwań, a polsatowskie reality-show wydaje się programem stworzonym dla niego. Nie mamy wątpliwości, że niejednokrotnie na swoich ekranach będziemy mogli zobaczyć, jak Tomek stawia czoła wyzwaniom, które przed nim postawi produkcja.

https://www.instagram.com/p/ByzzivJoMRD/

Też uważacie, że Tomasz ma duże szanse, aby zostać Super Farmerem?

Źródło: Instagram Tomasza Bodzionego.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej