Filip Chajzer zaszalał z fryzurą! Prezenter został platynowym blondynem!

8 listopada 2022
Przez: : M.J

Filip Chajzer postanowił przeprowadzić kolejną rewolucję w swoim życiu i tym razem zdecydował się na drastyczną metamorfozę. Efekty wizyty u fryzjera prezentera Dzień Dobry TVN pojawiły się w sieci. Oprócz cięcia uwagę zwraca odważna koloryzacja, bo w platynowym blondzie Filipa Chajzera jeszcze nie widzieliście.

Metamorfoza Filipa Chajzera

Filip Chajzer doskonale jest znany widzom Dzień Dobry TVN, gdzie od lat wraz z Małgorzatą Ohme prowadzi śniadaniowy program. Każdy, kto choć trochę śledzi karierę syna Zygmunta Chajzera doskonale wie, że nie zawsze Filip mógł się pochwalić takim wyglądem jak teraz.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Walczak pochwaliła się zmianami po rozstaniu z Filipem Chajzerem! W sieci pojawiło się wiele ciepłych słów

Na przestrzeni lat Filip Chajzer zmienił się diametralnie. Kiedy zaczynał karierę w telewizji wyglądał zupełnie inaczej. Sam na swoim profilu w mediach społecznościowych niejednokrotnie pokazywał, jak dużą przeszedł przemianę. Zaczął przykładać większą wagę do tego jak się odżywia, oraz coraz częściej bywał na siłowni.

Jeśli jest coś, czego żałuję w życiu to faktu, że wziąłem się za siebie dopiero po 30-tce… Ale lepiej późno niż za późno?‍”– stwierdził na swoim Instagramie.

Filip od tamtej pory diametralnie zmienił swoje życie, co spowodowało, że zmienił się również jego wygląd. Tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie z wizyty u fryzjera prezentera Dzień Dobry TVN. Zmiana na plus?

Filip Chajzer został platynowym blondynem

Na jednym z profili w mediach społecznościowych salonu fryzjerskiego pojawiły się zdjęcia z metamorfozy Filipa Chajzera. Prezenter zdecydował się nie tylko na ostre cięcie ale również na nowy kolor. Jak do tej pory Chajzer prezentował się z włosami w swoim naturalnym kolorze, jednak ten look to już przeszłość.

Jak wam się podoba?

ZOBACZ TAKŻE: Filip Chajzer z synem uniknęli katastrofy w Legolandzie! Fani dziennikarza odetchnęli z ulgą

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej