Połącz się z nami

Finał „Projekt Lady” 5 – poznajcie pierwszą damę! Która z finalistek wygrała program?

Finał "Projekt Lady" 5

Rozrywka

Finał „Projekt Lady” 5 – poznajcie pierwszą damę! Która z finalistek wygrała program?

Dla wiernych fanów programu przyszedł czas na odpowiedź na pytanie, która z uczestniczek dostanie tytuł pierwszej damy tej edycji. Finał „Projekt Lady” 5, właśnie się zakończył i wszystko stało się jasne. Zobaczcie zatem która z trzech finalistek wygrała program?

Projekt Lady” zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2016 roku. Była to rzeczywiście nowa formuła w polskiej telewizji, program zaś od samego początku spodobał się widzom. Dlatego też jego pierwsza edycja była tą, która szczególnie zapadła widzom w pamięć.

Obecnie widzowie mogli oglądać piątą edycję, jednak zasady programu pozostają ciągle niezmienne. Przypomnijmy zatem, że w programie pojawia się kilkanaście dziewcząt, których styl życia jest z pewnością daleki od stylu damy. W trakcie programu pod czujnym okiem mentorek Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz Tatiany Mindewicz-Puacz a także prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan przechodzą nie rzadko wielkie metamorfozy.

Reguły programu są jednak nieubłagane i w każdym odcinku odpada jedna z uczestniczek, która robi najmniejsze postępy. Do finału trafiają za to te dziewczyny, które najwięcej wyniosły z nauki i których przemianę najlepiej oceniły mentorki.

Finał „Projekt Lady” 5.

Tak też jest oczywiście w tej edycji i tak do finału dotarły Marcelina Herzyk, Samanta Rachuba, a także Dagmara Czerwińska. Jednak tylko jedna mogła zdobyć tytuł pierwszej damy.

Dowiedzcie się zatem, jak przebiegał finał!

Trzem finalistkom w tym wyjątkowym ostatnim tygodniu w programie towarzyszyły i wspierały je bliskie im kobiety. Dagmarę i Marcelinę odwiedziły ich mamy, a Samantę starsza siostra.

Pomagały im wybierać kreację na finałowy wieczór. Czekał je również pełen relaksu czas spędzony w SPA, ale także pracowity dzień w ośrodku rehabilitacyjnym dla dzieci. Razem z nimi dziewczęta pojechały także na elegancką kolację z mentorkami.

Podczas gali finałowej nie zabrakło również gości specjalnych. Każda zaś z dziewcząt wystąpiła w kreacji od innego projektanta i wygłosiła przygotowaną wcześniej przemowę.

Finał „Projekt Lady” 5. Która z trzech finalistek wygrała program?

W końcu jednak przyszła chwila, kiedy okazało się, która z uczestniczek po dwunastu tygodniach nauki zyskała najwięcej. Która stała się otwarta na siebie i innych? Która wyzbyła się kompleksów i zmieniła się nie tylko fizycznie, ale też mentalnie.

To właśnie oceniły mentorki, przyznając tytuł pierwszej damy i trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Oksfordzie, opłacone wraz z pobytem, o wartości ok. 70 tys. zł

Piątą edycję programu „Projekt Lady”, po ogłoszeniu wyników jurorek, wygrała zatem Dagmara.

I co wy na to!

Więcej o programie dowiecie się również tutaj.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry