Finał “Sanatorium miłości 4”: Kto zostanie Królem i Królową Turnusu? Widzowie nie mają wątpliwości

13 maja 2022
Przez: : M.J

Wielkimi krokami zbliżamy się do ostatniego odcinka czwartego sezonu Sanatorium Miłości. Kto tym razem zostanie Królem i Królową Turnusu? Widzowie nie mają wątpliwości i wytypowali już swoich ulubieńców. Zobaczycie, czy popieracie ich zdanie! Kto wygra finał Sanatorium miłości?

Sanatorium miłości 4

Od lat ten program Telewizji Polskiej cieszy się ogromną sympatią widzów. Jest to jedyny taki program w polskiej telewizji, w którym udział biorą seniorzy i liczą na to, iż spotkają w nim swoja drugą połówkę, z którą będą mogli spędzić jesień swojego życia.

Pierwsze dwie edycje Sanatorium miłości odbyły się w Ustroniu, natomiast seniorzy z trzeciego i czwartego sezonu udali się do Polanicy-Zdroju. Program od samego początku prowadzi Marta Manowska, a tym razem na udział w reality-show zdecydowali się: Anna z Olsztyna, Mariola B. z New Jersey, Mariola R. z Berlina, Monika ze Szczecina, Natalia z Głogowa, Zofia z Łomży, Andrzej K. z Tomaszowa Mazowieckiego, Andrzej S. z Warszawy, Marek z Gdyni, oraz Piotr z Siemianowic Śląskich.

Zobacz także: Jeden z uczestników Sanatorium miłości zagrał w znanym serialu!

Kto według widzów zasługuje na to, aby wygrać 4. edycję i tym samym zostać Królem i Królową Turnusu? Zobaczcie!

Finał Sanatorium miłości 4

Na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych programu możemy zobaczyć, jak idą przygotowania do finału 4. edycji. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia, na których widać, że atmosfera tego wieczoru była bardzo podniosła. W ostatnim odcinku Marta Manowska wraz z kuracjuszami wspomni najlepsze momenty i nie będzie brakowało wzruszających chwil.

Zobacz także: Ile płacą kuracjuszom za udział w Sanatorium miłości?

Natomiast według internautów, którzy śledzą zmagania kuracjuszy od początku trwania czwartej edycji, Królową i Królem Turnusu zostaną Berlinka i Piotr Hubert.

“Królową i Królem zostaną Mariola Amerykanka i Piotr Hubert są wspaniali”

“Berlinka i Hubert, stawiam na Nich”

“Berlinka i Hubert”

“Amerykanka i Hubert”

“Piotr Hubert i Mariola Berlinka”– piszą internauci.

Piotr Hubert i Mariola Baruk.
scena z: Mariola Baruk, Piotr Hubert Langfort, SK:, , fot. Telus/AKPA

Waszym zdaniem, która para powinna wygrać 4. edycję Sanatorium miłości? Zgadzacie się z typowaniami widzów?

Źródło: Facebook / Instagram Sanatorium miłości / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz