FINAŁ „You Can Dance – Nowa generacja 2”: Wiemy, kto wygrał!

24 marca 2023
Przez: : W.M.

Za nami wyjątkowo emocjonujący finał 2 edycji You Can Dance – Nowa Generacja. O zwycięstwo w ostatnim odcinku walczyło czworo najlepszych tancerzy. Kto wygrał i w czyje ręce trafiła nagroda główna w wysokości 100 tys. złotych?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez You Can Dance TVP (@youcandancetvp)

Na ten dzień czekali wszyscy fani You Can Dance – Nowa generacja. Do programu, który ponownie pojawił się na antenie TVP2, zgłosiło się na casting wielu utalentowanych tanecznie uczestników pomiędzy 9 a 13 rokiem życia.

Młodych tancerzy oceniało jury w składzie Kasia Cichopek, Ida Nowakowska oraz Agustin Egurrola, którzy stanęli przed niełatwym zadaniem i spośród utalentowanych uczestników musieli wyłonić wyłącznie 50 tancerzy, którzy otrzymali bilet do prestiżowej Szkoły Tańca You Can Dance, a następnie trójka jurorów wskazać miała 16 uczestników, którzy trafili do odcinków finałowych.

Co tydzień z szansą na wygraną żegnało się dwoje tancerzy, a do finału trafić mogli tylko najlepsi.

Finał You Can Dance – Nowa Generacja 2

W ubiegłą sobotę widzowie stacji TVP2 oglądać mogli półfinałowy odcinek, w którym na scenie YCD zmierzyć miało się ze sobą sześcioro uczestników. Niespodziewanie okazało się, że z powodów zdrowotnych Mykyta nie mógł wystąpić w półfinałowym odcinku.

Ostatecznie do finału dostało się czworo najlepszych tancerzy Tatiana Gutowska, Tadeusz Pięta, Wiktoria Nakielska oraz Mateusz Rola.

Tym razem to widzowie decydowali, kto wygra.

Kto wygrał 2 sezon You Can Dance – Nowa generacja?

4 miejsce zajął Tadeusz Pięta

3 miejsce zajął Mateusz Rola

2 miejsce zajęła Tatiana Gutowska

Najlepszą tancerka 2 edycji You Can Dance została Wiktoria Nakielska!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej