PÓŁFINAŁ „You Can Dance – Nowa generacja 2”: Kto w finale?

17 marca 2023
Przez: : W.M.

W półfinałowym odcinku o wejście do wielkiego finału walczyło sześcioro uczestników. Zobaczcie, kto poradził sobie najlepiej i otrzymał szanse wygrania nagrody głównej. Już za tydzień wielki finał You Can Dance – Nowa generacja 2. Do kogo trafi nagroda w wysokości 100 tys. złotych?

Nowa edycja You Can Dance – Nowa generacja powróciła na antenę TVP2 na początku tego roku. Pierwszy odcinek 2 sezonu tanecznego show wyemitowany został 6 stycznia.

W programie ponownie zobaczyć mogliśmy wielu utalentowanych tanecznie uczestników, a na castingi zgłaszać się mogły dzieci między 9 a 13 rokiem życia.

Uczestników YCD oceniało jury w składzie Kasia Cichopek, Ida Nowakowska oraz Agustin Egurrola. To oni musieli zmierzyć się z trudnym zadaniem i wyłonić wyłącznie 50 tancerzy, którzy otrzymali bilet do prestiżowej Szkoły Tańca You Can Dance, a następnie wskazać 16 uczestników, którzy trafili do odcinków finałowych.

Warto dodać, że zdjęcia do pierwszej części programu realizowane były już kilka miesięcy temu, a odcinki z tanecznego studio nagrywane były kilka dni przed ich emisją.

Finał programu, który będzie miał miejsce już za tydzień, wyemitowany zostanie już żywo.

Kto w finale You Can Dance – Nowa generacja 2?

W finałowych odcinkach tańczyło 16 najlepszych młodych tancerek i tancerzy. W każdym odcinku odpadali kolejni uczestnicy, a do półfinału zakwalifikowało się sześć osób: Mateusz Rola, Samanta Piątek, Mykyta Kucheriavyi, Wiktoria Nakielska, Tadeusz Pięta i Tatiana Gutowska.

Kto zatańczy w finale i otrzyma szanse wygrania nagrody głównej wysokości 100 tys. złotych?

Oto finaliści 2 edycji You Can Dance – Nowa Generacja 2:

Tatiana Gutowska, Tadeusz Pięta, Wiktoria Nakielska oraz Mateusz Rola.

Finał You Can Dance już 24 marca o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

Półfinał You Can Dance – Nowa generacja 2, fot. AKPA
Półfinał You Can Dance – Nowa generacja 2, fot. AKPA
Półfinał You Can Dance – Nowa generacja 2, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej