Friz zawalczy na Fame MMA!? W sieci pojawiło się zdjęcie z jednym z włodarzy!

3 grudnia 2021
Przez: : KS

W sieci zawrzało, kiedy w social mediach Boxdel udostępnił zdjęcie z Karolem Wiśniewskim. Internauci szybko zaczęli zastanawiać się, czy Friz zawalczy na Fame MMA. Okazuje się, że prawdopodobnie połączyły ich sprawy zawodowe.

Nowe projekty Friza

Niedawno zakończył się internetowy program Twoje 5 minut, nad którym pieczę trzymał sam Friz. Konkurencje i zadania pomogły youtuberowi, Wujkowi Łukiemu oraz zaproszonym gościom specjalnym wybrać finalistów, którzy stworzyli Projekt Genzie. Przypomnijmy, że Karol Wiśniewski w jednym ze swoich filmów zdradził, iż nowoczesny dom, w którym zamieszkali uczestnicy kosztował aż 7 milionów!

Friz nie zwalnia tempa i wciąż pracuje nad nowymi projektami, które nierzadko zaskakują jego fanów. Jakiś czas temu, w większych miastach pojawiły się plakaty, na których Ekipowicze w specjalnej sesji reklamują napój Ekipy w limitowanej wersji świątecznej.

Karol znalazł się także na liście najbogatszych Polaków, którzy nie skończyli jeszcze 40 lat. 25-latek zajął na niej 21. miejsce, a przed nim znalazły się wielkie sławy ze świata sportu, a także show biznesu.

Zobacz także: Co wiemy o Wiktorii Bochank z Projektu Genzie?

Friz na Fame MMA

Jakiś czas temu Michał Baron – Boxdel, w swoich social mediach udostępnił zdjęcie z Frizem. Jak wiadomo, to jeden z włodarzy Fame MMA. Internauci szybko zaczęli spekulować, że być może topowy youtuber dołączy do grona zawodników amatorskich walk MMA. Jednakże, sam Friz wypowiadał się na ten temat kilkukrotnie. Mianowicie, ze względu na kontuzję kręgosłupa, nie może narażać się na takie ryzyko.

Friz i Boxdel
Boxdel i Friz

Boxdel swoim obserwatorom zdradził również, że niebawem światło dzienne ujrzy jego projekt muzyczny, w którym udział wzięła również tajemnicza gwiazda. Pod ich wspólnym zdjęciem, pojawiły się komentarze, że nowy kawałek MGNG powstanie właśnie przy udziale założyciela Ekipy.

,,Nutę pewnie będziecie jakąś razem nagrywać ;)”

Niektórzy natomiast uważają, że być może Ekipa zagra koncert na otwarciu klubu, którego współwłaścicielem jest Boxdel.

,,Friz będzie dawał koncert pewnie na otwarciu klubu👍🏼”

,,To co otwarcie aferek z ekipą?”

Myślicie, że współpraca Boxdela i Friza okaże się owocna?

źródło: Instagram Boxdela/Instagram Friza

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej