Gabby Petito nie żyje – została zamordowana. Trwają poszukiwania partnera 22-latki

22 września 2021
Przez: : MC

Potwierdził się najtragiczniejszy ze wszystkich scenariuszy. Zaginiona blogerka Gabby Petito nie żyje. Została zamordowana. Trwają poszukiwania narzeczonego 22-latki.

Gabby Petito

Zaginięcie Gabby Petito

Sprawa zaginięcia znanej blogerki Gabby Petito poruszyła cały świat. Przypomnijmy, że 22-latka wybrała się w podróż razem z narzeczonym, Brianem. Para wybrała się w długą podróż po parkach narodowych Ameryki. Wyruszyli już w czerwcu i na bieżąco relacjonowali swój wyjazd za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatni post pochodzi z dnia 25 sierpnia. 5 dni później z 22-latką nie było już żadnego kontaktu, natomiast jej partner Brian, wrócił z podróży sam. Do domu dotarł 1 września. Następnie wynajął adwokata i odmówił składania zeznań. Chwilę później zniknął bez śladu.

Zobacz także: Przełomowe odkrycie w sprawie śmierci Gabby Petito

Rodzice Gabby twierdzą, że jeszcze 27 sierpnia otrzymywali SMS-y od córki, jednak nie są przekonani, że to ona rzeczywiście je pisała.

Zobacz także: Nagranie z przeszukania mieszkania partnera Gabby
Zobacz także: W sieci pojawił się film z zatrzymania Gabby i Briana przez policję

Śmierć

Na dniach w mediach pojawiła się niepokojąca informacja. Policja z Denver przekazała, że dnia 19 września w Parku Narodowym Grand Teton w stanie Wyoming znaleziono zwłoki młodej kobiety. Identyfikacja ciała potwierdziła najgorszy z możliwych scenariuszy. Znalezione zwłoki należą do zaginionej Gabby.

“Znalezione w Parku Narodowym Grand Teton ciało młodej kobiety to zwłoki Gabby Petito. Trwają poszukiwania jej partnera Briana Laundrie, który razem z nią podróżował po Stanach Zjednoczonych. We wrześniu wrócił sam do domu na Florydzie i odmówił rozmowy z policją” – poinformowało Federalne Biuro Śledcze.

Ponadto śledczy dodali, że 22-latka padła ofiarą morderstwa. Oficjalnej przyczyny śmierci nie przekazano jednak do informacji publicznej. Obecnie trwają poszukiwania Briana.

View this post on Instagram

A post shared by Gabby Petito (@findgabbypetito)

Rodzice 23-latniego Briana nie ułatwiają sprawy. Przyznali, że od kilku dni nie mają kontaktu z synem. Chłopak rzekomo miał udać się do pobliskiego rezerwatu, jednak po dziś dzień nie udało się go odnaleźć.

Zobacz także: Ostatnie pożegnanie Gabby Petito. Jest filmik!

źródło: Instagram Find Gabby Petito, pudelek.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej