„Gogglebox”: Marta Karpińska urodziła. Wybrała dla córki popularne ostatnio imię

2 lipca 2022
Przez: : W.M.

Gwiazda uwielbianego przez widzów programy stacji TTV urodziła. Marta Karpińska z Gogglebox. Przed telewizorem została mamą. Pokazała zdjęcie córeczki i zdradziła, jakie wybrała dla niej imię.

Marta Karpińska w ciąży

Marta Karpińska obecna jest w polskim show-biznesie już od wielu lat. W 2015 roku widzowie oglądać ją mogli w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym występowała jako wodzianka.

Sporą popularność przyniósł Marcie jednak udział w hitowym reality-show TTV. Karpińska dołączyła do obsady Gogglebox. Przed telewizorem w 11. sezonie, gdzie wspólnie Patrycją Szreder w zabawny sposób komentowały różne produkcje telewizyjne.

Warto zaznaczyć, że profil Karpińskiej na Instagramie śledzi już ponad 288 tys. obserwatorowi. To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych w styczniu tego roku gwiazda Gogglebox wyznała, że wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Marta opublikowała wówczas zdjęcie z partnerem, trzymając w ręku zdjęcia USG i ogłosiła radosną nowinę.

„Kochani chciałam się z wami podzielić cudowną informacją 😍 Noszę w sobie najczystszą i najpotężniejszą miłość 🎉💖🤰🏼. Jesteśmy przeszczęśliwi 💖 „Więc teraz serca mam dwa” 🎶” – napisała Marta na Instagramie

Karpińska z Gogglebox urodziła

Na początku tego roku Marta pochwaliła się, że zostanie mamą. Od tego czasu gwiazda Gogglebox chętnie pokazywała na swoim profilu zdjęcia z ciążowym brzuszkiem i zdradzała, jak przygotowuje się do macierzyństwa.

Zobacz także: Kiedy nowy sezon Gogglebox?

Kilka dni temu Karpińska w ostatnim poście, który znalazł się na jej profilu, wyznała, że jest już w szpitalu. W miniony piątek na instagramowej relacji Marty pojawiło się zdjęcie, na którym obserwatorzy zobaczyć mogli po raz pierwszy jej córeczkę, dla której wybrała imię Maja.

„Kochani, dostaję każdego dnia od was bardzo dużo wiadomości, czy wszystko dobrze. Nie jestem w stanie wam odpisywać i nawet odczytywać wszystkich wiadomości, bo skupiam się na Mai. Uczymy się siebie, zaczęliśmy najpiękniejszą drogę. Do zobaczenia niebawem.” – napisała

Marta Karpińska z Gogglebox urodziła
Marta Karpińska urodziła córkę

Gratulujemy!

źródło: Instagram Marty Karpińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej