Hanna Żudziewicz skomentowała wulgarną wypowiedź Janka Klimenta! Ma żal?

27 października 2021
Przez: : M.J

Hanna Żudziewicz na swoim profilu w mediach społecznościowych postanowiła odnieść się do ordynarnych słów Janka Klimenta podczas finału Tańca z gwiazdami. Czy ma żal do swojego kolegi? Warto zobaczyć wypowiedź tancerki!

Janek Kliment po finale Tańca z gwiazdami

Wielki finał 12. edycji Tańca z gwiazdami padł łupem Hanny Żudziewicz i Piotra Mroza. Tancerka i aktor wygrali Kryształową Kulę oraz nagrodę pieniężną, niemniej jednak werdykt widzów nie do końca spodobał się byłemu tancerzowi programu. Wypowiedź Janka Klimenta podczas transmisji na żywo na Facebooku odbiła się szerokim echem w mediach.

Zobacz także: Gąsiewska i Zdrójkowski nie są razem!

Przypomnijmy, że były tancerz, który obecnie zasiada w jurorskim fotelu programu Mam talent, na nagraniu powiedział kilka siarczystych słów na temat zwycięzców 12. edycji Tańca z gwiazdami. Janek, przytulając Kajrę w ramach pocieszenia zwrócił się do żony Sławomira następującymi słowami:

“Ch** im w d***. Ja pier****”- słyszymy na nagraniu, które krąży w sieci.

Zapewne nie zdawał sobie sprawy, że jego słowa zarejestrowała kamera. Niedługo później tancerz zabrał głos w tej sprawie przepraszając za swoje niestosowne zachowanie.

Zobacz także: Kliment zabrał głos po wulgarnej wypowiedzi!

Do mocnego komentarza Janka odniosła się również Hania Żudziewicz, która doprowadziła Piotra Mroza do zwycięstwa. Ma żal do swojego kolegi?

Hanna Żudziewicz skomentowała zachowanie Janka Klimenta

Hania na swoim Instagramie odniosła się do freestylu, który w finałowym odcinku zatańczyła z Piotrem Mrozem:

“Kochani sporo się teraz mówi o wypowiedzi Janka Klimenta po ogłoszeniu wyniku, że to ja i Piotr wygrywamy. […] Mój i Piotra freestyle miał przesłanie i to przesłanie było jasne. Grzech, błąd-to jest najbardziej ludzka rzecz, więc to, że popełniamy błędy, to jest jak najbardziej normalna sprawa”.

Zobacz także: Kliment wtargnął na parkiet Tańca z gwiazdami! Poniesie konsekwencje?

Następnie Żudziewicz odniosła się stricte do słów Klimenta:

“Najważniejsze to nie wytykać błędów i kierować się takimi wartościami, jak miłość, przyjaźń, wybaczenie i solidarność. […] Nie mam żadnej urazy do Janka Klimenta. Pozdrawiam go bardzo serdecznie” – skomentowała Hania na swoim Instagramie.

Jak również zaznaczyła, teraz chce się skupić na pozytywnych rzeczach i nadal cieszyć się z wygranej!

Hania Żudziewicz.
Hania nie ma żalu do Janka.

Źródło: Instagram Hanny Żudziewicz / Janka Klimenta

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz