Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Krystian żałuje rozstania z Basią? 28-latek skomentował związek byłej dziewczyny z Krzysztofem…

Krystian, Basia i Krzysztof z Hotelu Paradise.

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Krystian żałuje rozstania z Basią? 28-latek skomentował związek byłej dziewczyny z Krzysztofem…

Krystian i Basia wygrali trzecią edycję programu Hotel Paradise i podzielili się wygraną z Simonem i Bibi. Widzowie trzymali kciuki za ich związek, jednak jak już wiemy, każdy z nich poszedł we własną stronę. Co więcej, Basia związała się z Krzysztofem, który również był uczestnikiem randkowego reality-show. Czy Krystian ma do nich żal? Zobaczcie, co zdradził!

Hotel Paradise 3

Basia i Krystian stworzyli w programie jeden z najmocniejszych duetów. Choć już w pierwszych odcinkach Basia musiała opuścić zanzibarski hotel, to fani produkcji nie mieli wątpliwości, że jeszcze wróci do Hotelu Paradise i wcale się nie pomylili.

Krystian czekał na Basię przez cały czas jej nieobecności w programie.

W programie Basia i Krystian mieli zarówno chwile uniesienia, jak i widzowie byli świadkami ich dość częstych kłótni. Po powrocie do Polski postanowili sprawdzić swoją relację w normalnym życiu jednak okazało się, że ich wybuchowe charaktery nie pozwalają im na stworzenie związku.

Krzysztof i Basia

Nie da się ukryć, że decyzja o rozstaniu Basi i Krystiana nieco zszokowała fanów Hotelu Paradise. Choć drogi zwycięzców trzeciej edycji rozeszły się po programie, to Basia jest już w nowej relacji z Krzysztofem, który również był jednym z uczestników programu. Obydwoje potwierdzili swój związek, a teraz do całej sytuacji w rozmowie na player.pl odniósł się Krystian. Czy żałuje, że jemu i Basi nie wyszło?

Krystian o związku Basi i Krzysztofem

28-latek czuje żal, że nie wyszło mu z Basią, jednak różnica ich stylów życia była nie do przeskoczenia:

„Wiadomo, jest żal. W jakimś momencie próbowaliśmy tę relację ratować. Jesteśmy na innym etapie, ja jednak potrzebuję więcej swobody, a Basia jest bardziej „domowa”. Nie będę zagłębiał się w szczegóły, ale mam coś takiego, że odpycham bliskie osoby… „

Krystian i Basia rozstali się po programie.

Zobacz także: Krystian spotyka się z kimś po programie? Już wszystko jasne!

Co myśli o związku Basi i Krzysztofa? Jak mogliśmy usłyszeć podczas rozmowy na player.pl ze zwycięzcami show, Krystian nie potrafił dać Basi tego, czego od niego oczekiwała:

„Natomiast nie mam żalu do Basi, że związała się z Krzysiem. Bardzo się cieszę, bo jest szczęśliwa… On daje jej to, czego ja nie potrafiłem jej ofiarować. Fajnie, że tak się stało…”– wyznał Ferretti na player.pl

„Nasza historia na Zanzibarze była prawdziwa. Po prostu nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak to będzie po powrocie, że to już nie będzie raj. My nie mamy do siebie żalu. Teraz więcej rozmawiamy ze sobą, niż jak byliśmy razem. Nawet się teraz nie kłócimy. Możemy na sobie polegać i się wspierać, nie mamy nienawiści”– dodała Basia.

Spodziewaliście się, że związek Basi i Krystiana nie przetrwa po programie?

Źródło: Player.pl/ Instagram Krystiana / Basi

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry