Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Krzysztof i Sara zbliżyli się po programie?! Słowa 27-latki mogą na to wskazywać…

Co łączy Sarę i Krzysztofa z Hotelu Paradise?

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Krzysztof i Sara zbliżyli się po programie?! Słowa 27-latki mogą na to wskazywać…

Sara zameldowała się ponownie w zanzibarskim hotelu i nie da się ukryć, że na jej widok ucieszyli się niemal wszyscy uczestnicy, którzy nadal są w grze o główną nagrodę. Pojawienie się dziewczyny wywołało wielki uśmiech również na ustach Krzysztofa, który wyznał Sarze, że miał ciarki na jej widok. Obydwoje przyznali, że czują do siebie chemię. Czy łączy ich coś więcej po powrocie do Polski? Zobaczcie!

Hotel Paradise 3

Wielki finał trzeciej edycji randkowego reality-show zbliża się wielkimi krokami. Już 3 czerwca poznamy zwycięzców programu jednak przed widzami jeszcze mnóstwo emocji. W trzecim sezonie show widzowie są świadkami wielu powrotów uczestników, którzy zostali wcześniej wyeliminowani z gry o 100 tysięcy złotych. Do programu wrócili już Basia, Krzysztof i Kornelia oraz Maurycy. Podczas Puszki Pandory w rajskim hotelu ponownie zameldowała się Sara Prokopek, która wywołała uśmiech na twarzach pozostałych uczestników.

Nie da się ukryć, że z powrotu 27-latki najbardziej ucieszył się Krzysiu, który wyznał, że miał ciarki na jej widok. Następnie z ust Sary padły bardzo zastanawiające słowa. Czy to oznacza, że po powrocie do Polski pomiędzy Sarą i Krzysztofem jest coś więcej niż tylko przyjaźń?

Co łączy Sarę i Krzysztofa

W sieci możemy znaleźć nagranie, na którym Sara z Krzysztof nie szczędzą sobie miłych słów w swoim kierunku. Dodajmy, że to właśnie Krzysztof wcześniej wyeliminował Sarę z programu podczas Rajskiego Rozdania, kiedy postanowił wybrać Luizę. 27-latka zaznaczyła, że nie ma do niego za to żalu i liczy na bliższą relację po programie:

„Naprawdę żałowałem, że wyrzuciłem Ciebie. Gdybym Ciebie zostawił, byłoby całkiem inaczej”– zdobył się na szczere wyznanie Krzysztof.

Zobacz także: Krzysztof żałuje relacji z Luizą w Hotelu Paradise?

Krzysztof Świst z programu Hotel Paradise.
Krzysztof żałuje, że wyeliminował Sarę z programu.

Sara nie pozostała mu dłużna i jak wyznała, chce go bliżej poznać po wyjściu z Hotelu Paradise:

„Ja się cieszę, że wyszło tak, jak wyszło. Nie chciałam się z Tobą sparować w tym programie, wolałabym Ciebie poznać w realnym życiu. Mega mi się podobasz i dobrze o tym wiesz. Fajnie mi się z Tobą gadało, a tutaj całkiem inaczej to wygląda. Natomiast czuję tę chemię mimo wszystko”– powiedziała Sara Krzysztofowi.

Sara Prokopek wróciła do programu Hotel Paradise.
Sara Prokopek wróciła do Hotelu Paradise.

Choć Sara jasno zaznaczyła, że nie chce budować żadnych relacji w programie, to wiele może wskazywać na to, że po powrocie do Polski da szansę Krzyśkowi.

Waszym zdaniem Krzysiek i Sara pasują do siebie?

Źródło: Instagram Sary Prokopek / Krzysztofa Śwista / TVN.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry