Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Nathalia Fok z przyjaciółką pozują topless! Jest na co popatrzeć…

Uczestniczka trzeciej edycji Hotelu Paradise.

Moda i uroda

„Hotel Paradise 3”: Nathalia Fok z przyjaciółką pozują topless! Jest na co popatrzeć…

Nathalia Fok, która po zakończonym reality-show prężnie działa na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcia z włoskich wakacji, na których wraz z przyjaciółką pozuje topless. Trzeba przyznać, że te fotki zrobiły wrażenie na internautach!

Hotel Paradise 3

Nathalia Fok była jedną z uczestniczek trzeciej edycji Hotelu Paradise. Śliczna brunetka dołączyła do uczestników w trakcie trwania programu i od razu wzbudziła zainteresowania mężczyzn w zanzibarskim hotelu. 27-latka zawróciła w głowie Marcinowi, z którym stworzyła parę. Choć o względy dziewczyny starali się jeszcze Dawid i Kamil, to ostatecznie Nathalia wybrała Marcina. Przypomnijmy, że ich relacja nie przetrwała próby czasu po tym, jak do Hotelu Paradise weszła Kara i to właśnie z nią Marcin stworzył parę.

Zobacz także: Nathalia i Maciek z Love Island są razem? Zobaczcie zdjęcie!

Zobacz także: Uczestniczka Hotel Paradise 4 pokazała gorące zdjęcie!

Można śmiało powiedzieć, że Nathalia była jedną z najpiękniejszych uczestniczek ze wszystkich edycji randkowego reality-show. Nie dziwi nas zatem fakt, że wielu widzów nadal chętnie śledzi losy uczestniczki Hotelu Paradise na jej profilu w mediach społecznościowych. 27-latka jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, który obserwuje już ponad 300 tysięcy osób. To właśnie tam ostatnio pokazała gorące fotki z wakacji.

Nathalia Fok pozuje topless

Nathalia wraz z przyjaciółką tegoroczne wakacje spędziły we Włoszech. Na Instagramie 27-latki pojawiły się gorące fotki. W opisie do zdjęcia uczestniczka trzeciej edycji podkreśliła, że ze swoją przyjaciółką mogłaby pojechać na koniec świata, a wspólne zdjęcia dziewczyn mówią same za siebie.

Pod zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy od obserwatorów profilu Nathalii.

„Przepiękne cudowne ❤️

„Piękny widok ❤️❤️❤️”

„A tam na gorze mają fajne widoki 🙈😅🔥”

Nathalia doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. My również przyznajemy, że tymi zdjęciami rozgrzała internautów do czerwoności.

Nathalia Fok z Hotelu Paradise.
Nathalia Fok pozuje topless.

Zobacz także:Jakie operacje plastyczne miała Nathalia z Hotelu Paradise?

A Wy? Macie przyjaciela, z którym moglibyście pojechać na koniec świata?

Źródło: Instagram Nathalii Fok

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry