Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Relacja Basi i Krystiana nie przetrwała po programie? 26-latka zabrała głos…

Basia i Krystian z programu Hotel Paradise.

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Relacja Basi i Krystiana nie przetrwała po programie? 26-latka zabrała głos…

Wielu fanów randkowego reality-show trzyma kciuki za związek Basi i Krystiana, którzy w programie stworzyli jedną z najsilniejszych par. Niemniej jednak internauci zauważyli, że ich związek mógł nie przetrwać poza murami zanzibarskiego hotelu. Jak te doniesienia skomentowała 26-latka? Zobaczcie!

Hotel Paradise 3

Pod koniec lutego rozpoczęła się trzecia edycja randkowego reality-show, w którym pary walczą o wygranie 100 tysięcy złotych. Przez te wszystkie tygodnie poznaliśmy wielu śmiałków, którzy zdecydowali się na udział w programie. Choć do wielkiego finały pozostało jeszcze trochę czasu, to reality-show z odcinka na odcinek przysparza widzom mnóstwa emocji, którzy z zapartym tchem śledzą perypetie uczestników.

Zobacz także: Kara wróci do programu i będzie w finale?

Basia Pędlowska i Krystian Ferretti związali się ze sobą już w pierwszych odcinkach. Początkowo przygoda 26-latki w programie nie trwała długo. Luiza zdobywając immunitet zablokowała Krystiana i wówczas Basia musiała wymeldować się z hotelu. Krystian nie krył żalu, jednak do samego końca wierzył, że jego druga połówka ponownie wróci do programu i tak też się stało. Po wielu tygodniach podczas jednego z Rajskich Rozdań Basia ponownie zameldowała się w hotelu.

Zobacz także: Jak na powrót Basi zareagował Krystian?

Niemniej jednak internauci, którzy śledzą życie uczestników w sieci, zauważyli, że Basia po programie nie pokazuje się u boku swojego programowego chłopaka. Czy to oznacza, że ich związek jednak nie przetrwał? Zobaczcie, jak całą sprawę skomentowała 26-latka.

Co łączy Basię i Krystiana po programie

W programie widzowie niejednokrotnie słyszeli zarówno z ust Krystiana, jak i Basi, że chcą oni być razem po powrocie do kraju.

Choć program nadal leci na naszych ekranach, to jego uczestnicy od dawna są już w Polsce i wrócili do codziennego życia. W sieci pojawia się coraz więcej domysłów internautów, którzy sądzą, że związek Basi i Krystiana to już przeszłość. Jak na to zareagowała 26-latka?

„Widać, że z Krystianem nawet nie masz kontaktu a nam wkręcasz coś innego…”– napisał internauta.

Na odpowiedź nie musiał długo czekać. Jak podkreśliła Pędlowska, nie zamierza tłumaczyć się ze swojego życia prywatnego:

Mamy kontakt z Krystianem i to jest nasza wyłączna sprawa tak naprawdę, a po drugie nie siedzę non-stop na Instagramie i nie wszystko musi się wyświetlać tak od razu. To, że nie polajkuje czegoś to jest tak straszne, że od razu powinnam się iść powiesić?

Basia odpowiedziała na pytania internautów

Być może po zakończonym programie dowiemy się co tak naprawdę łączy tę dwójkę, bo nie da się ukryć, że wiele osób trzyma za nich kciuki!

Jak obstawiacie? Basia i Krystian są parą po programie?

Źródło: Instagram Basi Pędlowskiej / Krystiana Ferretti

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry