„Hotel Paradise 4”: Nie uwierzycie, jak wygląda Przemek Farbotko bez brody! Naprawdę ciężko go poznać…

23 listopada 2021
Przez: : M.J

Przemek na swoim Instagramie pokazał zdjęcia sprzed kilku lat, na których jest nie do poznania. Uczestnik Hotelu Paradise zaskoczył obserwatorów swojego profilu, a wielu z nich zgodnie przyznało, że przeszedł ogromną metamorfozę na przestrzeni lat. Wyobrażacie sobie Przemka bez brody i bujnej czupryny na głowie? Tylko spójrzcie!

Hotel Paradise 4

Przemysław Farbotko był jednym z pierwszych uczestników, którzy zameldowali się w zanzibarskim hotelu. 25-latek już na samym początku związał się z Launo, jednak ta relacja nie przetrwała próby czasu. Kiedy była partnerka Przemka pożegnała się z programem, to z Sarą stworzył parę i to właśnie do niej mocniej zabiło jego serce. W sieci krążą nawet pogłoski, że to właśnie Przemek i Sara stanęli na Ścieżce Lojalności.

Zobacz także: Sara i Przemek wygrają Hotel Paradise 4?

Przemek w Hotelu Paradise niejednokrotnie był obiektem zabawnych komentarzy ze strony Pana Lektora, który nie mógł przejść obojętnie widząc dbałość uczestnika o brodę i włosy. Farbotko zdecydowanie ma przysłowiowego “fioła” na punkcie swojego zarostu, jednak jak się okazuje nie zawsze tak było. W sieci pojawiły się zdjęcie, na których nie zobaczymy Przemka z bujnym zarostem.

Przemek Farbotko
Przemek w programie nie zapominał o nienagannym wyglądzie.

Przemek z Hotelu Paradise bez zarostu

Tak jak większość uczestników programu również Przemek jest bardzo aktywny na swoim profilu. To właśnie tam uraczył internautów swoją metamorfozą. Wielu z nich nie kryje zdziwienia, że na przestrzeni lat uczestnik 4. edycji programu przeszedł tak spektakularną metamorfozę.

“Gdy było się jeszcze młodym ….😂 Pora na oficjalne rozstrzygnięcie sporu, które zdjęcie z #young #rumcajs jest najlepsze ? 😁”

Przemek z Hotelu Paradise.
Metamorfoza Przemka z Hotelu Paradise.
Przemysła Farbotko.
Przemek bez brody.
Przemek Farbotko z Hotelu Paradise.
Przemek z Hotelu Paradise bez zarostu.

Pod zdjęciami czytamy:

“Trudno mi uwierzyć, że to naprawdę Ty”

“Jeju bym nie powiedziała, że to ty lepiej w brodzie zdecydowanie”

“To Ty????? W życiu bym nie poznała. No proszę.. Jedna osoba o dwóch twarzach”

“Zdecydowanie pozbądź się zarostu”

Udział Przemka w programie wzbudza mieszane emocje wśród widzów, tak samo jak internauci są podzieleni, co do wyglądu uczestnika. Lepiej z zarostem czy bez?

Zobacz także: Sara i Przemek są razem po Hotelu Paradise? Wiele na to wskazuje!

Która wersja Przemka bardziej przypadła Wam do gustu?

Źródło: Instagram Przemysława Farbotko

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej