Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Przemek zabrał głos po skandalicznych wydarzeniach w programie! Ma sobie coś do zarzucenia?

Przemek z Hotel Paradise 4.

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 4”: Przemek zabrał głos po skandalicznych wydarzeniach w programie! Ma sobie coś do zarzucenia?

Przemek Farbotko na swoim profilu w mediach społecznościowych zabrał głos odnośnie do swojego postępowania w programie oraz tego, co ostatnio dzieje się w sieci. Czy ma sobie coś do zarzucenia?

Hotel Paradise 4

Wydarzeniami, które mają miejsce w zanzibarskim hotelu żyją widzowie, którzy od początku oglądają Hotel Paradise 4. Ostatnia Pandora odbiła się szerokim echem w sieci. Doszło nawet do tego, że fani randkowego reality-show posądzili produkcję o nękanie psychiczne Wiktorii Gąsior przez resztę uczestników. Niejednokrotnie mogliśmy usłyszeć na swoich ekranach, jak uczestnicy knują za plecami 23-latki.

Co więcej, podczas ostatniej Puszki Pandory okazało się, że to właśnie programowy partner Wiktorii Miłosz wiódł prym w podgrzewaniu i tak już gorącej atmosfery w Hotelu Paradise. Nie da się ukryć, że po tych wszystkich wydarzeniach na niektórych uczestników wylał się hejt w sieci. Fani tej produkcji najczęściej mają do zarzucenia mącenie i obgadywanie oraz nieszczere intencje Przemkowi i Launo, którzy w programie są parą od pierwszego odcinka.

Uczestnicy Hotel Paradise 4.
Launo i Przemek.

Launo niejednokrotnie zabierała głos w tej sprawie.

Zobacz także: Oświadczenie Launo po skandalu w Hotelu Paradise.

Zobacz także: Launo czuje się zagrożono! Zaatakowano ją!

Tym razem przyszedł czas na Przemka. Czy ma sobie coś do zarzucenia i gdyby mógł, zmieniłby swoją strategię w Hotelu Paradise?

Wpis Przemka z Hotel Paradise 4

Przemek po ostatnich wydarzeniach, które zbulwersowały widzów, opublikował na swoim profilu obszerny post. W weekend, który poprzedzała Puszka Pandory, postanowił się wyciszyć i spędzić czas z najbliższymi. Niemniej jednak odniósł się również do swojego zachowania w programie. Jak zaznaczył, spojrzał na pewne wydarzenia z różnych perspektyw:

“Chciałem podziękować każdej osobie, która skontaktowała się ze mną w ostatnim czasie i poczęstowała dobrą energią. Osobom, których zdanie było odmienne też dziękuję, szczególnie tym, którzy byli otwarci na dyskusję, wymianę opinii, nie atak – spojrzałem dzięki wam na rzeczy z różnych stron.

Czy coś bym zmienił w HP wiedząc dzisiaj więcej? Możliwe. Czy rozegrałbym sprawy inaczej? Nie wykluczam. Natomiast tamten czas i tamte wydarzenia to wybuch takich emocji, o których istnieniu nie miałem pojęcia”- czytamy na Instagramie Przemka.

Na koniec uczestnik programu przyznał, że ma nadzieję, iż kolejne odcinki przyniosą nieco inny obraz pewnych sytuacji. Jak również zaznaczył, z podsumowaniem wstrzyma się do zakończenia całego sezonu.

“Mam również szczerą nadzieję, że zmiany w programie nadejdą szybko, każdy nowy odcinek przyniesie rozwiązania wątków, którymi teraz żyjemy i nowe spojrzenie na sprawy. […]”.

Przemek Farbotko
Przemek Farbotko Instagram.

Myślicie, że Przemek ma jeszcze szansę odzyskać sympatię widzów?

Źródło: Instagram Przemka Farbotko

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry