„Hotel Paradise 5”: Które pary przetrwały po programie? Słowa uczestnika mogą zaskoczyć

18 kwietnia 2022
Przez: : W.M.

Od kilku tygodni widzowie oglądać mogą odcinki nowej edycji Hotel Paradise. Czy uczestnicy, którzy zamieszkali w rajskim hotelu, stworzyli pary, które przetrwały także po programie? Słowa Kuby mogą sporo zasugerować.

Hotel Paradise 5

Piąty sezon Hotel Paradise od początku emisji wzbudza wśród fanów reality-show duże emocje. Mieszkańcy rajskiego hotelu łączą w pary i robią, co mogą, aby jak najdłużej zostać w programie. Uczestnicy wiedzą, że podczas Rajskiego rozdania nie mogą zostać bez partnera, gdyż to właśnie single wracają do domu, a jest o co walczyć. W finale reality-show ostatecznie znajdą się wyłącznie dwie pary, a tylko jedna z nich będzie miała szansę wygrać nagrodę główną w wysokości 100 tys. złotych. O tym, czy partnerzy podzielą się wygraną po połowie, zdecyduje ich lojalność.

Mieszkańcy Hotelu Paradise
Uczestnicy Hotel Paradise 5

Które pary z Hotel Paradise 5 są razem?

Nowa edycja Hotel Paradise rozkręca się z odcinka na odcinek. W rajskim hotelu co pewien czas pojawiają się nowi uczestnicy, którzy próbują nawiązać trwałe relacje, a z programem żegnają się jedni z największych faworytów.

Niedawno Hotel Paradise niespodziewanie opuścić musiała między innymi Karolina, która przegrała jedną z konkurencji, a jej miejsca zajęła nowa uczestniczka Nicola.

Czy mieszkańcom rajskiego hotelu uda się stworzyć pary, które przetrwają także po programie? Tego widzowie dowiedzą się dopiero po finałowym odcinku, gdyż na razie uczestnicy nie mogą ujawniać, jak potoczyły się ich losy w Hotelu Paradise.

Zobacz także: Karolina wróci do Hotelu Paradise?

Ostatnio jeden z mieszkańców hotelu Kuba wymijająco odpowiedział na pytanie obserwatora o pary, które przetrwały po programie.

„Czy jest ktoś ze sobą po programie? Tak/Nie”

Kuba nie odpowiedział wprost, jednak wyraźnie zasugerował, że wszystko jest możliwe.

Być może tak” – powiedział uczestnik Hotel Paradise 5

Czy są pary razem po Hotel Paradise 5?
Kuba o parach po programie Hotel Paradise

Jak myślicie, czy faktycznie w rajskim hotelu powstały pary, które nadal mogą być razem?

źródło: Instagram Kuba Hotel Paradise 5/Instagram HP

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej