”Hotel Paradise 6”: Marek Kuliński zdoła namieszać? Zaskakujące wyznanie nowego uczestnika!

28 września 2022
Przez: : M.J

Marek dołączył do mieszkańców panamskiego hotelu i tym samym ma szansę powalczyć o główną nagrodę. Co wiadomo na temat przystojniaka, który jak sam podkreślił, w jego życiu nie ma miękkiej gry? Zobaczcie!

Marek Kuliński nowym uczestnikiem Hotelu Paradise 6

W najnowszym odcinku widzowie poznali nowego uczestnika. Tym razem do panamskiego hotelu wszedł 26-letni Marek Kuliński. Chłopak mieszka na co dzień w Skarżysku-Kamiennej i jak podkreślił, nie ma konkretnego zawodu.

ZOBACZ TAKŻE: Hania miała poważne problemy ze zdrowiem! 23-latka pokazała zdjęcie!

Wraz z dwoma przyjaciółmi inwestuje pieniądze, co zajmuje mu sporo czasu. Tym samym można powiedzieć, że 26-latek jest inwestorem. Marek twardo stąpa po ziemi, nie lubi miękkiej gry i zawsze idzie po swoje. Mówi o sobie, że jest samcem alfa zarówno w życiu, jak i w miłości. Jest również zdobywcą. Jak mogliśmy usłyszeć z ust nowego uczestnika Hotelu Paradise:

Jestem w stanie odbić dziewczynę koledze. Bez żadnych skrupułów, nie patrząc na nic. Kiedy kocham nie ma dla mnie żadnych ograniczeń

Marek określa siebie również jako romantyka. Dla miłości jest w stanie naprawdę poświęcić wiele i zawsze oddaje całego siebie.

Marek Kuliński w Hotelu Paradise 6

26-latek zgłosił się do programu, gdyż wierzy, że to właśnie tam może poznać swoją drugą połówkę. Marek pojawił się w programie dostając od razu od produkcji ogromną szansę. Na początku przypatrywał się uczestnikom, aby później zaprosić dwie dziewczyny na randkę.

ZOBACZ TAKŻE: Carma była kiedyś platynową blondynką! Uczestniczka reality-show kocha metamorfozy! [ZDJĘCIA]

Następnie mógł lepiej poznać osoby zamieszkujące panamski hotel podczas Puszki Pandory, jednak przypatrywał się im z daleka. Co więcej, to właśnie do niego będzie należała decyzja, który z chłopaków pożegna się z programem i tym samym jego partnerka zostanie automatycznie parą Marka.

Dodajmy, że do końca programu pozostało jeszcze sporo czasu, a w Hotelu Paradise wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Czy nowy uczestnik zdoła namieszać i tym samym dotrze do ostatniego odcinka? O tym przekonamy się już niebawem.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy finał nowej edycji? Poznajcie datę!

Źródło: Instagram / TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej