Iwona Pavlović zszokowała wszystkich swoją oryginalną fryzurą – tego jeszcze nie było!

25 października 2021
Przez: : MC

Iwona Pavlović podobnie jak i uczestnicy długo przygotowywała się na wielki finał programu Taniec z Gwiazdami. Tancerka już wcześniej zapowiedziała, że szykuje dla widzów niespodziankę. Okazuje się, że chodziło o… fryzurę!

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami to jeden z najchętniej oglądanych programów w naszym kraju. Taneczne show z udziałem gwiazd od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem jak i oglądalnością. Przypomnijmy, że w produkcji biorą udział znane gwiazdy, które u boku profesjonalnych tancerzy prezentują swoje umiejętności.

Zobacz także: Najzabawniejsze wpadki w Tańcu z Gwiazdami

Początkowo program emitowany był na stacji TVN, jednak później przejął go Polsat. Łącznie wyemitowano 25 edycji, przy czym obecnie odbywa się 12. sezon show emitowanego na Polsacie. Przez tyle lat w Tańcu z Gwiazdami wystąpiło mnóstwo popularnych osób. Skład jury również ulegał zmianie. Zasiadali w nim m.in. Beata Tyszkiewicz, Zbigniew Wodecki czy Piotr Galiński. Iwona Pavlović jest jedyną osobą, która występuje w programie od samego początku.

Zobacz także: Iwona Pavlović zdradziła, kto jest jej faworytem w Tańcu z Gwiazda

Iwona Pavlović zaskoczyła fryzurą

Chyba nikt nie wyobraża sobie Tańca z Gwiazdami bez udziału Iwony. Tancerka słynie ze swojej szczerości oraz zwracania uwagi na szczegóły. Mimo, że nie ukryje się przed nią żaden błąd, zauważa również postępy uczestników i nie stroni od miłych słów.

Warto również zwrócić uwagę na nietuzinkowe stylizacje Iwony, którymi regularnie oczarowuje widzów. Tancerka lubi stawiać na oryginalny ubiór jak i fryzury. Tak było również podczas wielkiego finału 12. edycji. Jurorka zdecydowała się na perukę zrobioną z samych koralików. Trzeba przyznać, że efekt jest oszałamiający. Zobaczcie sami!

Nowa fryzura Iwony Pavlović
Iwona w zaskakującej fryzurze

Trzeba przyznać, że tancerka zaskoczyła wszystkich! Takiej fryzury nie spodziewał się nikt!

Co sądzicie o nowej fryzurze Iwony?

źródło: Instagram Iwony Pavlović / Tańca z Gwiazdami

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej