Połącz się z nami

Jeden z członków Team X odchodzi! Co się stało?

Team X

News

Jeden z członków Team X odchodzi! Co się stało?

Już jakiś czas temu w sieci zaczęły pojawiać się plotki, że jeden z członków Team X planuje swoje odejście. Internauci spekulowali, kto i z jakiego powodu mógłby opuścić rozpoczęty projekt. Dziś na kanale Team X na Youtube ukazał się filmik, który wszystko tłumaczy!

Team X

Team X to internetowy projekt, w którego skład wchodzą Natsu, Monika Kociołek, Juli Żugaj, Maciej Ejsmont, Karol Pieszko, Czarek Nykiel, Patrycja Mołczanow i Leksiu. Grupa twórców internetowych zamieszkała w ogromnym domu pod Warszawą, aby wspólnie nagrywać filmy na Youtube i inne media społecznościowe.

Oprócz tego, Team X podjął się niełatwego wyzwania, jakim jest nagrywanie daily. Projekt ten polega na codziennej publikacji filmu na kanale na Youtube przed 364 dni. Jego początek miał miejsce w grudniu 2020 roku.

Grupa twórców internetowych szybko zyskała popularność zwłaszcza wśród młodszych odbiorców. Co ciekawe, na ich kanale pojawiały się także piosenki i teledyski, które cieszyły się dużą liczbą wyświetleń na Youtube.

team X
Team X

Zobacz także: Ile zarabia Natsu z Team X?

Karol Pieszko odchodzi z Team X

W filmie z 19 października, który pojawił się na kanale Youtube Teamu X widzowie dowiedzieli się, który z członków opuszcza projekt. Okazuje się, że na odejście zdecydował się Karol Pieszko. Pozostali teamowicz przygotowali specjalnie dla niego kilka niespodzianek. Mianowicie, film z urywakami wspólnych wspomnień oraz zdjęcie z podpisami.

Pieszko już od jakiegoś czasu nie był aktywny jak zazwyczaj w swoich social mediach, a także nie pojawiał się na odcinkach Teamu X. Już wtedy niektórzy fani influencerów zaczęli domyślać się, że z ich idolem dzieje się coś niedobrego.

Karol Pieszko zdradził, że opuszcza projekt Team X ze względu na osobiste powody. Jednakże, przyznał, że być może zobaczymy go jeszcze w gościnnych występach na ich kanale.

Karol Pieszko
Prezent pożegnalny dla Karola od Teamu X

W ostatnim odcinku z udziałem Karola nie brakowało łez i wspomnień. Niewątpliwie, jego odejście wzbudziło smutek także wśród fanów Teamu X.

źródło: Youtube/Instagram Karola Pieszko

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry