Połącz się z nami

Jolanta Kwaśniewska przeklęła na wizji! Zdradziła poruszającą historię z czasów swojej ciąży!

Jolanta Kwaśniewska przeklęła na

Z życia gwiazd

Jolanta Kwaśniewska przeklęła na wizji! Zdradziła poruszającą historię z czasów swojej ciąży!

Jolanta Kwaśniewska była jednym z gości Moniki Olejnik w programie „Kropka nad i”. Była pierwsza dama, nie tylko dosadnie powiedziała, co myśli na temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego, ale również zdradziła nieznane jak do tej pory szczegóły, z czasów, kiedy była w ciąży! Zobaczcie! Jolanta Kwaśniewska przeklęła na wizji!

Kiedy 22 października TK zmienił zapis w sprawie aborcji, na ulice w naszym kraju wyszło tysiące kobiet i mężczyzn, którzy nie zgadzają się z tym wyrokiem. Można śmiało powiedzieć, że temat aborcji przysłonił pandemię koronawirusa, która z dnia na dzień przybiera na sile. Już dzisiaj w Polsce stwierdzono ponad 20 tysięcy zakażeń.

Głos w tej sprawie nie tylko zabierają gwiazdy, ale również osoby ze świata polityki. Nie da się ukryć, że we wszystkich buzują emocje. Wiele osób nie rozumie, dlaczego to właśnie teraz rząd zdecydował się na zmianę tak kontrowersyjnego przepisu, który obwiązywał w naszym kraju od ponad 20 lat.

W ostatnim wydaniu programu „Kropka nad i”, gdzie gośćmi Moniki Olejnik byli Bronisław Komorowski i Jolanta Kwaśniewska padło wiele ostrych słów w stronę rządu. Co więcej, była pierwsza dama, zdecydowała się również na bardzo osobiste wyznanie, o którym do tej pory mało kto wiedział! Zobaczcie!

Jolanta Kwaśniewska przeklęła na wizji!

Podczas wywiadu, który dotyczył Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, mogliśmy usłyszeć poruszającą historię Jolanty Kwaśniewskiej, kiedy była w 9. miesiącu ciąży. Jak się okazuje, krótko przed rozwiązaniem miała ona wypadek drogowy:

„Krótko po tym przestałam czuć ruchy mojego dziecka. Na oddziale patologii ciąży mnie uspokojono, ale wiem, że do ostatniej chwili kobieta myśli, martwi się, co się stanie z jej dzieckiem. Pamiętam, że te ostatnie dni przed porodem były dla mnie ciężkie. Nie wyobrażam sobie więc, co myśli kobieta, która wie, że jej dziecko urodzi się martwe lub chore”

Była pierwsza dama, odniosła się również do wulgarnych haseł, które od tygodnia słyszymy na ulicach w naszym kraju. Jak się okazuje, ona również jest zbulwersowana taką decyzją TK i to w czasach pandemii. Jak mogliśmy usłyszeć, Jolanta Kwaśniewska przeklęła na wizji i ciężko się temu dziwić, bo emocje od tygodnia tylko przybierają na sile:

„Język protestów? Ja bym takich słów nie użyła, ale rozumiem te dziewczyny, które krzyczą wulgarne słowa. Podobnie ja, jestem w*******a jak większość Polaków” 

Choć nie wypowiedziała w całości wulgaryzmu, można było zauważyć, że jest bardzo poruszona wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego.

Dodajmy, że po kilku dniach od ogłoszenia wyroku głos w tej sprawie zabrał prezydent Andrzej Duda oraz pierwsza dama. Swoje oświadczenie w sprawie wyroku TK wystosowała również córka pary prezydenckiej Kinga Duda!

Zobaczcie: Zadziwiające stanowisko Andrzeja i Agaty Dudy ws. protestów! Prezes PiS się zdziwi?

Zobaczcie: Kinga Duda zabrała głos w sprawie protestów – skomentowała wyrok TK!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry