Połącz się z nami

Julia Woźniak-Starak – kim jest siostra producenta? [wiek, mąż, rodzina]

Opisy gwiazd

Julia Woźniak-Starak – kim jest siostra producenta? [wiek, mąż, rodzina]

Julia Woźniak-Starak to młodsza siostra znanego producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Zdarzało się nawet, że towarzyszyła jemu i jego żonie Agnieszce na czerwonym dywanie, podczas różnych uroczystych imprez. Jednakże, nie jest znaną osobą w show biznesie. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Julia Woźniak-Starak: wiek

Kobieta jest młodsza od swojego brata o 10 lat. We wrześniu tego roku będzie obchodziła 29 urodziny. Można domyślać się, że ma z nim naprawdę dobry kontakt. Często pozują razem do zdjęć oraz spędzają czas. Na co dzień nie mieszka w Polsce. Przeprowadziła się do Zurychu.

Julia Woźniak-Starak: rodzice

Jej rodzice naprawdę dobrze radzą sobie w sprawach biznesowych. Ojciec- Jerzy Woźniak-Starak, jest znanym inwestorem w dziedzinie biotechnologii oraz właścicielem Polpharmy, która doskonale radzi sobie na rynku farmaceutycznym. Natomiast matka, Anna Starak jest właścicielką restauracji Belvedere, która mieści się w Łazienkach Królewskich.

źródło zdjęcia: newspix.pl
Julia Woźniak-Starak: wykształcenie

W związku z tym, że pochodzi z majętnej rodziny mogła pozwolić sobie na naukę za granicą. Najpierw skończyła Aiglon College w Szwajcarii, a następnie uczęszczała do Brown University w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe studiowała tam neurologię i ekonomię.

źródło zdjęcia: newspix.pl
Julia Woźniak-Starak: mąż

Według mediów dopiero niedawno wyszła za mąż. Nie wiadomo jednak, kim jest jej wybranek. Jednakże, tajemnicą nie jest, że razem z mężem Fabrizio mieszkają w Zurychu. Co ciekawe ma kilku znajomych z polskiego show biznesu. Podobno przyjaźni się z Zosią Ślotałą oraz Ewą Chodakowską. Co więcej, ma także świetny kontakt z żoną swojego brata – Agnieszką Woźniak-Starak.

Julia Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak

Podczas wypadku, jakie wydarzył się kilka dni temu, rodzeństwo miało być w nocy razem na motorówce. Jednakże, informacje te nie zostały potwierdzone. A ostatecznie poszukiwania zaginionego mężczyzny trwają nadal.

Julia Woźniak-Starak: Instagram

Niestety, kobieta doskonale dba o swoją prywatność, a w związku z tym, jej profil na Instagramie jest prywatny. Wiadomo jednak, że jej nazwa na tym serwisie społecznościowym to @juliastarak.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry