Kasia Cichopek nie wytrzymała po wywiadzie Marcina Hakiela! Ma ogromny żal do byłego męża…

25 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Pierwszy wywiad Marcina Hakiela po rozstaniu z Katarzyną Cichopek odbił się szerokim echem w mediach. Z wypowiedzi tancerza można było wywnioskować, że to aktorka zdecydowała o zakończeniu małżeństwa, a co więcej ma już podobno mieć nowego partnera. Gwiazda M jak miłość nie pozostała obojętna na słowa byłego męża. Wiele wskazuje na to, że ma do niego ogromny żal.

Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Kasią Cichopek

W niedzielnym wydaniu programu Miasto Kobiet gościem Aleksandry Kwaśniewskiej był Marcin Hakiel. Tancerz i choreograf otworzył się na temat rozstania z Katarzyną Cichopek, choć obydwoje w swoich oświadczeniach zaznaczyli, że nie będą tego komentować.

Zobacz także: Oświadczenie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela!

Tancerz zdradził, że ciężko było mu się pogodzić z rozpadem małżeństwa. Choć chciał jeszcze walczyć o związek, który trwał 17 lat, to ostatecznie pozwolił odejść aktorce, a sam udał się do terapeuty, o czym głośno już mówił nie raz na swoim Instagramie. Wywiad 38-latka poruszył opinię publiczną, a słowa o domniemanej zdradzie Kasi Cichopek odbiły się szerokim echem w mediach.

“Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność. O więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię”– zdradziła Marcin w wywiadzie.

Marcin Hakiel.
Marcin Hakiel w programie Miasto Kobiet.

Zobacz także: Co jeszcze zdradził Marcin Hakiel w wywiadzie na temat rozstania z Kasią Cichopek?

Niedługo później aktorka zdecydowała się zablokować możliwość dodawania na swoim profilu komentarzy. Nie da się ukryć, że internauci po wywiadzie Hakiela byli bezlitośni dla jego byłej partnerki. Teraz jeden z portali postanowił skontaktować się z osobą, która zdradziła, jak Cichopek zareagowała na słowa byłego męża.

Kasia Cichopek ma żal do Marcina Hakiela

Jak donosi portal Plotek, Kasia ma żal do Marcina za to, że zdecydował się poruszyć publicznie temat ich rozstania, pomimo iż mieli tego nie robić.

“Kasia już wcześniej wiedziała, że Marcin poszedł na wywiad do TVN Style. Ma żal, bo umawiali się, że nie będą prać brudów publicznie i udzielać wywiadów. Gdy dowiedziała się o wywiadzie męża, zadzwoniła do niego z pretensjami. Przypomniała o wzajemnych ustaleniach. A już sugerowanie przez Marcina, że go zdradziła, sprawiło jej ogromny ból”– miała powiedzieć powyższemu portalowi znajoma pary.

Zobacz także: Zobaczcie, co zrobiła Kasia Cichopek po wywiadzie Marcina Hakiela!

Informatorka podkreśliła również, że aktorka nigdy nie dopuściłaby się zdrady.

“Nigdy w życiu by tego nie zrobiła. Dla niej przysięga w kościele jest święta. Po prostu Marcin jest dzisiaj innym człowiekiem, niż gdy za niego wychodziła. Decyzja o rozwodzie była ich wspólną decyzją. Marcin obiecał Kasi, że już więcej nie będzie roztrząsał ich spraw publicznie”– dodała informatorka Plotka.

Nie da się ukryć, że Marcin decydując się na wywiad wbił szpilę swojej byłej małżonce.

Myślicie, że Kasia Cichopek powinna zdecydować się opowiedzieć o powodach rozstania z Marcinem Hakielem i tym samym zakończyć krążące w mediach plotki?

Źródło: Plotek / Akpa / Instagram Marcina Hakiela i Kasi Cichopek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej