Klaudia El Dursi odważnie wyeksponowała swoje kobiece kształty – co za ujęcie!

7 stycznia 2022
Przez: : MC

Klaudia El Dursi nie przestaje zachwycać! Tym razem modelka i prezenterka opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym eksponuje swoją atrakcyjną figurę. Trzeba przyznać, że fotka robi wrażenie!

Kilka słów o Klaudii

Klaudia El Dursi to obecnie jedna z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu, która stale pnie się po kolejnych szczeblach kariery. Przypomnijmy, że Klaudia zyskała popularność oraz sympatię widzów występując w programie Top Model. Mimo, że go nie wygrała, dała się poznać z jak najlepszej strony, dzięki czemu zyskała pokaźne grono fanów.

Ponadto Klaudia świetnie sprawdza się również w roli prowadzącej. Niewątpliwie od lat kojarzona jest w programem Hotel Paradise, bez której chyba nikt nie wyobraża sobie programu. Gwiazda ma na swoim koncie również epizody w filmach i serialach takich jak: „Prosto w serce”, „Jak się pozbyć cellulitu” czy „ Brzydula”.

Zobacz także: Klaudia pokazała, gdzie odbędzie się Hotel Paradise 5

El Dursi to również popularna influencerka, która na samym Instagramie zgromadziła publikę prawie 800 tys. obserwatorów. Klaudia za pośrednictwem mediów społecznościowych nie tylko jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, ale również przeprowadza liczne kampanie reklamowe.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Klaudia od lat jest w szczęśliwym związku z Jackiem Leszczyńskim. Para doczekała się również dwójki dzieci – synów Jasia i Dawida.

Klaudia El Dursi zachwyciła odważnym zdjęciem

Nie da się ukryć, że Klaudia zachwyca swoim nienagannym wizerunkiem, jak i niezwykle atrakcyjną figurą. Wielokrotnie eksponowała ją w skąpych i kobiecych stylizacjach czy strojach kąpielowych. I tym razem modelka postanowiła opublikować na swoim InstaStory fotkę w wyciętym bikini, na którym pokazała swoje kobiece kształty.

Zobacz także: Czym zajmuje się partner Klaudii?

Trzeba przyznać, że Klaudia prezentuje się zjawiskowo, zobaczcie sami!

Klaudia w stroju kąpielowym

Jak Wam się podoba? My nie możemy oderwać wzroku!

źródło: Instagram Klaudia El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz