Połącz się z nami

„Hotel Paradise 5”: Klaudia El Dursi zdradziła lokalizację nowego sezonu? W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia willi!

Prowadząca Hotel Paradise

Rozrywka

„Hotel Paradise 5”: Klaudia El Dursi zdradziła lokalizację nowego sezonu? W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia willi!

Rosną emocje i zaciekawienie związane ze zbliżającą się 5. edycją programu Hotel Paradise. Do sieci docierają kolejne doniesienia, a tym razem na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia. Koniecznie zobaczcie!

Hotel Paradise

Hotel Paradise to absolutny hit stacji TVN7. Produkcja trafiła do polskiej telewizji w 2020 roku i w tak ekspresowym tempie zdobyła ogromną rzeszę fanów. Spora część uczestników po dziś dzień rozwija swoje kariery, a sympatia zyskana za pośrednictwem programu otworzyła im drzwi do świata show-biznesu.

Zobacz także: Kto zaśpiewa piosenkę do czołówki 5. edycji Hotelu Paradise?

Warto wspomnieć również o wszystkich zwycięskich parach, którym udało się pokonać nieustraszoną konkurencję. Pierwszą edycję show zwyciężyli Marietta i Chris, natomiast 2. sezon należał do Aty i Artura. Kolejne edycje również zagwarantowały widzom ogrom emocji. Na ścieżce lojalności 3. edycji stanęli Basia i Krystian, który pierwszy raz w historii polskiej produkcji rzucił złotą kulą. Mężczyzna wyznał wówczas, że wygranymi pieniędzmi podzieli się ze wszystkimi finalistami. Z kolei 4. edycję wygrała Sara i Michał. Tym razem również doszło do zbicia kuli, jednak Sara zgarnęła całe 90 tys. zł tylko dla siebie.

Willa w 5. edycji reality show

Wielkimi krokami zbliża się 5. edycja uwielbianego przez widzów reality show. Produkcja oszczędnie dzieli się kolejnymi informacjami na temat programu. Jak już wiemy, najnowszy sezon prawdopodobnie odbędzie się tym razem w Panamie. Dla przypomnienia 1. i 2. edycja miała miejsce na Bali, natomiast 3. i 4. na Zanzibarze.

Zobacz także: Kiedy premiera Hotelu Paradise 5?

To jednak nie koniec informacji! Fani produkcji z niecierpliwością czekają na zdjęcia willi, w której odbędzie się Hotel Paradise. Okazuje się, że pierwsze kadry z rajskiego hotelu pojawiły się już w sieci. Zobaczcie sami!

Brama do Hotelu Paradise

Ponadto na Instagramie zaczęły pojawiać się również pierwsze kadry pochodzące z planu zdjęciowego. Na jednym z nich widzimy prowadzącą – Klaudię El Dursi, która pozuje na tle rajskiego hotelu.

Klaudia El Dursi w Panamie

Planujecie oglądać Hotel Paradise 5?

źródło: Instagram Hotelu Paradise / Rajskiego castingu

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry