Kuba Wojewódzki w mocnych słowach wypowiedział się o Wersow! Przesadził?

22 października 2021
Przez: : MC

Kuba Wojewódzki wystąpił w odcinku u Marcina Dubiela, gdzie wziął udział w pewnej grze. Zabrał głos w sprawie kilku znanych influencerek. Wypowiedź dziennikarza może nie spodobać się Wersow!

View this post on Instagram

A post shared by WERONIKA SOWA (@wersow)

Kariera Wersow

Wersow, a tak właściwie Weronika Sowa jest jedną z czołowych influencerek i youtuberek w naszym kraju. Członkini Ekipy, a prywatnie narzeczona Karola Friza Wiśniewskiego może pochwalić się ogromnym gronem fanów.

Zobacz także: Wiemy, ile Friz zapłacił za pierścionek zaręczynowy

Weronika sprawdziła się również w roli aktorki, występując w filmach Reżysera życia. Ponadto skupia się na prowadzeniu własnej marki i sklepu Wersow Store. Znajdziemy w nim wiele ubrań i gedżetów. Weronika w ostatnim czasie wystąpiła także w licznych kampaniach reklamowych, a ponadto na rynku pojawiły się jej kosmetyki, które powstały we współpracy z firmą Makeup Obsession.

Zobacz także: Wersow poddała się operacji biustu

“Kuba Wojewódzki skomentował Wersow

Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu Marcina Dubiela, którego mogliśmy zobaczyć w ostatnim odcinku. Jak się okazuje, dziennikarz zdecydował się wystąpić w odcinku Marcina, w którym zagrał w pewną grę. Mianowicie miał dopasować sformułowania: “merry, kill i f*ck” do trzech znanych kobiet wymienionych przez Marcina. W jednym z zestawień znalazła się, Wersow , Lexi Chaplin i Natsu.

Kuba Wojewódzki

Kuba postanowił, że sformułowanie “kill” dopasuje do Natsu, “merry” do Lexi, a o Weronice powiedział:

“Bardzo miła dziewczyna. Wziąłbym do biblioteki trochę, żebyśmy razem poczytali, bo ona robi na mnie… potrzebę intelektualnego przygarnięcia” – powiedział Kuba o Wersow.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki wytłumaczył się z żartu o Jacku Jelonku

Całe nagranie, w którym Kuba komentuje znane w kraju kobiety znajdziecie poniżej:

Jak oceniacie wypowiedź Kuby?

źródło: Instagram Kuby Wojewódzkiego / Weroniki Sowy, YouTube Marcina Dubiela

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz