Kurdej-Szatan drastycznie zmieniła fryzurę! Pasuje jej nowy image?

30 kwietnia 2022
Przez: : J.J

Basia Kurdej-Szatan podzieliła się z internautami swoją nową odsłoną. Jak się okazuje, aktorka postanowiła zmienić swoją fryzurę decydując się na odważne cięcie. Zmiana na plus? Sprawdźmy!

Ważka w Mask Singer

W ostatnich miesiącach Kurdej-Szatan musiała zmierzyć się z poważną krytyką. Kiedy zamieszanie wokół jej osoby ucichło wróciła do obowiązków zawodowych. Niedawno wzięła udział w głośnym, premierowym formacie stacji TVN – Mask Singer.

Pod maską Ważki występowała na scenie, dając jurorom jedynie trop nakierowujący na jej tożsamość. Występy aktorki były szeroko komplementowane przez media, jednak dwa tygodnie temu Basia odpadła z programu.

Zobacz także: Gwiazdy wspierają Kurdej-Szatan po medialnej aferze z jej osobą

Zobacz także: Łepkowska o aferze z Kurdej-Szatan

Nowa fryzura Kurdej-Szatan

Wiosna w pełni, co skłania wielu z nas do zmiany fryzury i odświeżenia wyglądu po zimie. Do grona tego należy również Basia Kurdej-Szatan. Aktorka, która od lat był tradycyjna długim, blond włosom zdecydowała się na zmianę.

Na swoim profilu na Instagramie Basia opublikowała filmik, na którym widzimy efekty jej wizyty u fryzjera. Długie pasma włosów aktorki zostały skócone. Basia zdecydowała się na krótką fryzurę, ściątą na prosto, która bardzo odświeżyła jej wygląd.

“I did it! 💪🏼😜✂️ #ilikeit” – napisała na Instagramie.

W komentarzach posypała się masa komplementów, w której internauci oraz gwiazdy show-biznesu zachwycają się nową fryzurą Basi:

“Super🔥🔥🔥 mega zmiana” – Paulina Krupińska

“Wow jak cudownie ❤️❤️❤️ Basiu jesteś odważna piękna.”

“Zdecydowanie na + 😁😁😁 Rewelka 🥰”

“Wow 🔥mega zmiana,SUPER 👍😉”

“Wcześniej w ankiecie pisałam żeby nie ścinała Pani włosów, ale po obejrzeniu tego krótkiego filmu mogę stwierdzić, że wygląda Pani cudownie 😊”

A Wam, jak podoba się nowa fryzura Basi?

Źródło: Instagram Barbary Kurdej-Szatan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej