Lexy o rozstaniu z Marcinem Dubielem i jego znajomości z Natsu! Jest zazdrosna?

21 stycznia 2022
Przez: : KS

O relacji Lexy Chaplin i Marcina Dubiela media rozpisują się od długiego czasu. Nie da się ukryć, że ich znajomość wydaje się być naprawdę skomplikowana. Między nimi bywają lepsze, ale także te gorsze momenty. Influencerka zdradziła, jak teraz wygląda ich znajomość oraz czy łączy go coś z Natsu!

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel

Nie da się ukryć, że jeszcze jakiś czas temu Lexy i Marcin stanowili jedną z najgorętszych par w polskim show biznesie. Mimo, że w zeszłym roku w sieci wyznali, iż tak jak podejrzewali fani, łączyło ich coś więcej, niż przyjaźń, związek dobiegł końca. Choć tę relację pragnęli zatrzymać dla siebie, ostatecznie ich drogi się rozeszły.

Jednakże, w tym roku los znowu złączył ich ścieżki. Wzajemnie wspierali się podczas walk w Fame MMA i High League, razem podróżowali i nagrywali filmy. Dubiel zdradził nawet, że oświadczył się Lexy, lecz ta nie potraktowała jego propozycji poważnie. Ku rozczarowaniu ich fanów, wszystko wskazuje na to, że ponownie dali sobie przestrzeń.

View this post on Instagram

A post shared by Marcin Dubiel (@marcindubiel)

Zobacz także: Natsu odeszła z Team X!

Marcin Dubiel ma romans z Natsu?

Jakiś czas temu zarówno Marcin, jak i Natalia relacjonowali na swoich social mediach wyjazd w góry. Wszystko wskazuje na to, że na zaśnieżonych stokach bawili się doskonale w swoim towarzystwie. Ten fakt nie umknął oczywiście uwadze fanów shipu Lexy&Dubiel.

W jednym z udzielonych wywiadów Lexy przyznała, że jej zdaniem z Marcinem może połączyć ją jedynie przyjaźń. Co zaskakujące, nie miałaby za złe, jeśli jej byłego chłopaka połączyłoby coś więcej z Natalią Karczmarczyk. Zapewniła także, że nie będzie ingerować w jego relacje z innymi kobietami, pragnie tylko aby Marcin był szczęśliwy.

Natsu i Marcin Dubiel
Marcin Dubiel i Natalia Karczmarczyk

Myślicie, że Natsu i Marcina Dubiela rzeczywiście łączy coś więcej, niż stosunki koleżeńskie?

źródło: Youtube /Instagram Marcina Dubiela

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz