Maffashion już się nie ukrywa! Wiadomo, z kim spędza wakacje w Grecji!

11 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Julia Kuczyńska po ostatnich zawirowaniach w życiu prywatnym postanowiła udać się na wakacje. Maffashion urlop spędza na greckiej wyspie Santorini i jak się okazuje, nie poleciała tam sama. Z relacji, które udostępnia na swoim profilu w mediach społecznościowych wynika, że do Grecji wybrała się z przyjaciółmi oraz niejakim Mateuszem, z którym rzekomo związała się po rozstaniu z Fabijańskim.

Problemy w życiu prywatnym Julii Kuczyńskiej

W życiu Julii Kuczyńskiej ostatnio sporo się działo. Choć blogerka nigdy nie lubiła uzewnętrzniać się przed mediami i niechętnie zabiera głos w sprawie życia prywatnego, to wydarzenia, które ostatnio miały miejsce odbiły się szerokim echem.

Nie da się ukryć, że rozstanie Maffashion z Sebastianem Fabijańskim odbyło się w cieniu skandalu. Najpierw w sieci pojawiły się fotki aktora w towarzystwie transpłciowej celebrytki Rafalali. Następnie Fabijański, chcąc się wytłumaczyć, udzielił szczerego wywiadu portalowi Pudelek, czym tylko dolał oliwy do ognia. Wówczas wyznał, iż zdradzał matkę swojego dziecko, a niedługo później w sieci pojawiły się informacje, że Julia Kuczyńska również nie była wierna swojemu partnerowi.

ZOBACZ TAKŻE: Kto był kochankiem Maffashion? Do sieci wyciekły zaskakujące informacje!

Choć Sebastian Fabijański zdecydował się zniknąć z sieci, to za jego przykładem nie poszła Maffashion. Na Instagramie blogerki możemy zobaczyć, że obecnie przebywa na pięknej, greckiej wyspie Santorini, a wraz z nią na urlop wybrał się operator kamery oraz aspirujący raper – niejaki Mateusz. Czy tym samym plotki na temat ich związku niebawem się potwierdzą?

ZOBACZ TAKŻE: Fabijański pozbywa się cennych pamiątek po Maffashion. Chce zacząć nowe życie?

Maffashion na wakacjach z sympatią

Na Instagramie Julii Kuczyńskiej pojawia się mnóstwo zdjęć i nagrań z pięknej wyspy, jaką jest Santorini. Na jednym z nich widać, że Julia do Grecji wybrała się z paczką znajomych. Jak się okazuje, wśród jej towarzyszy podróży obecny jest również jej domniemany chłopak. Sama Maffashion dodając nagranie, na którym “stuka się” kieliszkami z przyjaciółmi oznaczyła nową sympatię. Mężczyzna nie pozostał dłużny i również udostępnił post na swoim profilu.

Maffashion spędza wakacje z nową sympatią.
Greckie wakacje Julii Kuczyńskiej.

Jak donosi portal Pudelek, Julia Kuczyńska i Mateusz poznali się podczas nagrywania programu Fort Boyard. Blogerka wstępnie miała wybrać się do Francji wraz z Sebastianem Fabijańskim, który ostatecznie nie zdecydował się na wzięcie udziału w programie. To właśnie podczas zdjęć do nowej produkcji Julia poznała nową sympatię, a po powrocie do Polski definitywnie zakończyła związek z ojcem swojego dziecka.

ZOBACZ TAKŻE: Domniemany kochanek Maffashion przerywa milczenie! Ostro atakuje byłą dziewczynę

Myślicie, że już niebawem Maffashion osobiście przedstawi swoją nową sympatię? My życzymy szczęścia!

Źródło: Pudelek / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej