Maja Hyży bardzo szybko po porodzie wraca do pracy! Agnieszka Hyży zdradziła, co o tym sądzi…

8 lipca 2022
Przez: : M.J

Maja Hyży podczas ciąży była bardzo aktywna zawodowo. Nic więc dziwnego, że tuż po porodzie artystka nie zamierza robić zbyt długiej przerwy od pracy. Jak się okazuje, na Maję jeszcze w lipcu czekają zawodowe angaże. Co myśli o tym Agnieszka Hyży? Zobaczcie, co zdradziła w jednym z wywiadów.

Ciąża Mai Hyży

Maja Hyży i Konrad Kozak oczekiwali przyjścia na świat swojej drugiej pociechy. Artystka ogłosiła, że spodziewa się dziecka podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Następnie Maja chętnie relacjonowała postępy swojej ciąży oraz przygotowania do szczęśliwego rozwiązania. Byliśmy świadkami jak Maja zdradziła imię swojej córeczki na festiwalu w Opolu oraz bajkowego baby-shower, które zorganizowane zostało w stylu boho.

ZOBACZ TAKŻE: Opole 2022: Ciężarna Maja Hyży przez ten element stylizacji zdradziła imię córki! Co za pomysł!

W końcu nastał ten dzień, a córeczka Mai i Konrada przyszła na świat dołączając do swojej siostry Antosi i dwóch synków artystki z poprzedniego małżeństwa. Informacje o szczęśliwym rozwiązaniu piosenkarki została przekazana przez jeden z portali, a niedługo później Maja pochwaliła się pierwszą fotografią z córką.

ZOBACZ TAKŻE: Maja Hyży pokazała zdjęcie córeczki! Ten widok chwyta za serca!

Maja Hyży
Maja Hyży

Maja Hyży powrót do pracy

Artystka przez całą ciążę była bardzo aktywna zawodowo. Nic więc dziwnego, że jej urlop macierzyński również nie będzie trwał długo. Jak udało się dowiedzieć portali Jastrząpost Maja wróci do swoich obowiązków zawodowych jeszcze w tym miesiącu. W lipcu zobaczymy piosenkarkę w programie Jaka to melodia? natomiast w sierpniu będzie koncertować podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co o tak szybkim powrocie do aktywności zawodowej myśli Agnieszka Hyży, która sama jest mamą? W rozmowie z portalem prezenterka przyznała, że jest to sprawa indywidualna, w którą nikt nie powinien ingerować:

“To jest bardzo indywidualna sprawa i absolutnie nikt nie powinien ani tego negować, krytykować, wydawać opinii.”

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Hyży odpowiada Mai! Jej słowa mogą Was zaskoczyć

Agnieszka Hyży odpowiedziała na pytanie, czy powrót do pracy przy tak małym dziecku jest prosty. Dodatkowo przyznała, że dużo zależy od dzieci, które są bardzo różne oraz od organizacji pracy i pomocy na jaką świeżo upieczona mama może liczyć:

“Myślę, że nie. Wszystko zależy od osób, które nas wspierają, od organizacji pracy. Też od dziecka, ponieważ się dzieci, które bardzo absorbują i takie, które pozwolą nam się rozwijać. Znów odpowiem podobnie – bardzo indywidualna sprawa.”

A Wy, jak myślicie?

Źródło: Jastrząbpost, Instagram Agnieszki Hyży, Mai Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej