Maja Hyży pokazała zdjęcie córeczki! Ten widok chwyta za serca!

7 lipca 2022
Przez: : M.J

Maja Hyży urodziła. Szczęśliwa wiadomość szybko obiegła media a teraz dumna mama pochwaliła się informacją osobiście w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie z córeczką. Musicie to zobaczyć!

Druga ciąża Mai Hyży

Maja Hyży do tej pory była mamą trójki dzieci – dwóch synków bliźniaków, pochodzących ze związku z Grzegorzem Hyżym oraz córeczki, która była owocem miłości jej i Konrada Kozaka.

Najmłodsza Antosia szybko stała się oczkiem w głowie całej rodziny. Maja często chwaliła się zdjęciami całej rodziny. Podczas występu na Sylwestrze Marzeń z Dwójką Maja Hyży ogłosiła, że wraz z partnerem spodziewa się kolejnej pociechy. Tym razem jednak rodzice zamierzali poczekać z poznaniem płci dziecka. Konrad marzył o córce, jednak marzeniem Mai było przywitać na świecie trzeciego chłopca.

Informację o szczęśliwym rozwiązaniu Mai przekazał portal Party. Dumni rodzice przywitali na świecie córeczkę – Zosię. Zarówno mama, jak i córka po porodzie czuły się bardzo dobrze.

ZOBACZ TAKŻE: Maja Hyży urodziła! Przywitała na świecie czwartą pociechę! Znamy płeć dziecka!

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

ZOBACZ TAKŻE: Opole 2022: Ciężarna Maja Hyży przez ten element stylizacji zdradziła imię córki! Co za pomysł!

Zdjęcie córeczki Mai Hyży

Choć informacja o porodzie Mai Hyży obiegła w pierwszej kolejności media przez informację zamieszczoną w jednym z portali, teraz dumna mama postanowiła się pochwalić osobiście swoją czwartą pociechą.

Jak się okazuje, Maja i jej córeczka Zosia są już w domu. Artystka dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie, podpisując je:

“Cześć jestem Zosia i mam się wspaniale ❤️#babygirl #homesweethome”

Maja Hyży
Maja Hyży z córką Zosią

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy! Życzymy rodzicom i maleństwu dużo spokoju w tym wyjątkowym dla nich czasie! Jak podoba się Wam zdjęcie Mai i jej córeczki?

Źródło: Instagram Mai Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej