Majdan zdradził wady Rozenek. Tego byście się po niej nie spodziewali…

27 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Radosław i Małgorzata Rozenek-Majdan to jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Zarówno jedno, jak i drugie chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami i nagraniami w mediach społecznościowych, na których nie szczędzą sobie czułości. Tym razem Majdan zdradził wady Rozenek. Co na to Małgosia? Przekonajcie się.

View this post on Instagram

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan)

Majdanowie – życie rodzinne

Radosław i Małgorzata Majdanowie poznali się w 2013 roku. Trzy lata później odbył się ich ślub. Małżeństwo wspólnie wychowywało i opiekowało się dwójką synów Małgosi z wcześniejszego małżeństwa – Stanisławem oraz Tadeuszem. Od zawsze marzyli jednak, by dołączyła do nich ich wspólna pociecha. Po wielu próbach i trudnej, wymagającej cierpliwości drodze udało się. Do rodziny Majdanów zawitał synek Henryk.

Mały Henio opanował profile rodziców w mediach społecznościowych. To właśnie tam natraficie na liczne ujęcia i filmiki synka Majdanów. Pewien czas temu informowaliśmy Was o uroczym nagraniu chłopca, które zachwyciło internautów.

Małgorzata i Radosław w mediach

Każdy, kto choć trochę profile Majdanów w mediach społecznościowych doskonale wie, że uwielbiają oni prezentować swoje wspólne zdjęcia i nagrania. Co bądź jesteśmy świadkami zwykłej codzienności małżeństwa, projektów zawodowych czy dalekich wyjazdów. Majdanowie na publikowanych fotografiach nie szczędzą sobie czułości i widać, że darzą się wielkim uczuciem oraz szacunkiem.

Zobacz także: Majdanowie dostaną własny program w TVN? Wiele na to wskazuje!

Majdan zdradził wady Rozenek

Na jednym z najnowszych nagrań na InstaStory Małgosia udostępniła swoim obserwatorom zadawanie pytań. Jeden z nich zapytał, jakie ma wady. Rozenek postanowiła skierować do pytanie do swojego męża, który otwarcie przyznał:

„Jedna – pilnuj swojej szklanki w domu, bo jak wypijesz do połowy, to możesz być pewny, że jej już nie znajdziesz. Dwa – Małgosia jest chomikiem, wszędzie wsadza, chowa tam, gdzie sama nic nie pamięta.”

Wady Małgosi Rozenek
Majdan zdradził wady Rozenek

Spodziewaliście się takich wad po Małgorzacie Rozenek-Majdan?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej