Połącz się z nami

Mikołaj i Sylwia zatańczą jeszcze w „TzG”? Czy rozpad ich związku zniszczy marzenia o Kryształowej Kuli?

sylwia i mikołaj

Z życia gwiazd

Mikołaj i Sylwia zatańczą jeszcze w „TzG”? Czy rozpad ich związku zniszczy marzenia o Kryształowej Kuli?

Czy rozstanie pary wpłynie na decyzję o zakończeniu przygody z tanecznym show? Mikołaj i Sylwia zatańczą jeszcze w „TzG”?

Całkiem niespodziewanie Mikołaj przekazał, że jego związek z Sylwią to już przeszłość. Co zatem z ich dalszymi występami w programie? Jaką decyzję podejmą?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak prawie rok temu zwyciężyli pierwszą edycję reality-show „Love Island. Wyspa Miłości”. Chociaż w programie nie od razu zapałali do siebie uczuciem, los sprawił, że po pewnym czasie zostali parą i decyzją widzów wygrali. Zakochani, mimo że wielu widzów wątpiło w szczerość ich uczuć, powrócili do Polski i cieszyli się miłością. Po pewnym czasie para otrzymała nawet propozycję udziału w „Tańcu z Gwiazdami”, ale po dwóch odcinkach program przerwano, a emisję przełożono do jesiennej ramówki.

Wielu fanów pary powątpiewało w uczucie Sylwii i Mikołaja, a para wielokrotnie musiała tłumaczyć, że naprawdę się kochają. W połowie maja para pierwszy raz ogłosiła, że w ich związku pojawił się poważny kryzys, ale ku radości osób kibicujących ich uczuciu po kilku tygodniach Madeńska i Jędruszczak przyznali, że dali sobie kolejną szansę.

Mikołaj i Sylwia zatańczą jeszcze w „TzG”?

Trzy tygodnie temu na ekrany powróciła 11. edycja „Tańca z Gwiazdami”, w której udział biorą między innymi Sylwia i Mikołaj. Chociaż jurorzy po każdym tańcu pary mają listę uwag co to umiejętności Mikołaja, para decyzją widzów wciąż bierze udział w show.

W miony piątek uczestnicy wykonywali taniec do utworów weselnych, a Sylwia w suknie ślubnej u boku Mikołaja nie dała po sobie poznać, że między nimi nie układa się dobrze. Całkiem niespodziewanie kilka godzin po zakończeniu programu mężczyzna ogłosił na swoim Instagramie, że kończy związek z Sylwią, sugerując internautom, że mimo iż wciąż ją kocha, nie potrafi zaakceptować zasiniałego między nimi jakiś czas temu zgrzytu.

Niedługo po oświadczeniu Mikołaja Sylwia również odniosła się do całej sytuacji, przyznając, że nie zdradziła Mikołaja, a jej uczucie było szczere. Madeńska wyznała, że mimo wszystko zamierza wziąć się w garść, ale nie ukrywa, że jest jej bardzo ciężko.

Co zatem z dalszym udziałem pary w tanecznym show? Już w najbliższy piątek Sylwia i Mikołaj powinni ponownie pojawić się na parkiecie. Wielu fanów zastanawia się, czy mimo rozstania nie zrezygnują z „TzG”. Dotychczas Sylwia i Mikołaj nie odnieśli się do licznych pytań internautów.

Jak myślicie, czy Madeńska i Jędruszczak oddzielą obowiązki zawodowe od życia prywatnego i nie zrezygnują z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry