„Milionerzy”: Wpadka na wizji. Uczestniczka się wygadała: “nie powinnam chyba tego mówić”

Słowa kluczowe:
milionerzyteleturniej
18 września 2022
Przez: : W.M.

Teleturnieje, jak i programy typu reality-show rządzą się swoimi prawami. Do zabawnej sytuacji doszło ostatnio w jednym z odcinków show Milionerzy. Zawodniczka przez przypadek wyjawiła nieznany widzom sekret.

Milionerzy to jeden z najbardziej znaczy teleturniejów w telewizji. Poza wersją polska, którą oczywiście zna większość widzów stacji TVN, program od lat emitowany jest także w wielu innych krajach.

Uczestnik, który bierze udział w programie, aby zdobyć główną nagrodę, która w Polsce wynosi 1 mln złotych, po drodze musi udzielić poprawnych odpowiedzi na 12 pytań. Do pomocy ma trzy koła ratunkowe „telefon do przyjaciela”, „pół na pół” oraz „telefon do publiczności”.

Zobacz także: Zabawna wpadka w Milionerach. Urbański z trudem zachował spokój.

Oczywiście jak to często bywa w programach tego typu, gdzie nie ma miejsca na reżyserię, często dochodzi do zabawnych sytuacji. Jedna z nich miała miejsce niedawno w brytyjskiej wersji.

Milionnerzy
Milionerzy , fot. AKPA

Wpadka w Milionerach

W jednym z odcinków brytyjskiej wersji Milionerów doszło do zabawnego incydentu. Gdy uczestniczka odpowiedziała bez problemów na pierwsze siedem pytań, w studio usłyszeć można była charakterystyczny dźwięk gongu, który sygnalizował przerwę w grze. Prowadzący teleturniej zapytał Marię King, czy wie, co oznacza ta sytuacja.

„Czy wiesz, co to oznacza?” – zapytał

Zapewne Jeremy Clarkson spodziewał się od zawodniczki nieco innej odpowiedzi.

To oznacza, że muszę iść się przebrać… Zaraz, nie powinnam chyba tego mówić, prawda?” – zorientowała się uczestniczka

Na słowa zawodniczki Milionerów błyskawicznie zareagowała publiczność zgromadzona w studio, wybuchając śmiechem. Co ciekawe, słowa kobiety nie zostały wcale wycięte. Prowadzący teleturniej zręcznie wybrnął z całej sytuacji. Jeremy Clarkson, który w tej roli pojawia się przed kamerami od 2018 roku, swoimi słowami potwierdził, że faktycznie osoby studio nigdzie się nie wybierają i wkrótce będą kontynuować grę. Widzów zaprosił przed ekrany dopiero na kolejny odcinek w przyszłym tygodniu.

„To dokładnie to oznacza, masz całkowitą rację! My widzimy się za około godzinę, ale jeśli chodzi o widzów przed telewizorami, to oficjalnie wracasz do domu i widzimy się dopiero w przyszłym tygodniu” – przyznał z uśmiechem prowadzący

źródło: Who Wants To Be A Millionaire? UK/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej