Połącz się z nami

Nieudany występ Moniki Lewczuk podczas Miss Polski 2020. Wokalistka ma coś na swoją obronę

News

Nieudany występ Moniki Lewczuk podczas Miss Polski 2020. Wokalistka ma coś na swoją obronę

Wielki finał Miss Polski 2020 już za nami. Tego wieczoru poza pięknymi kandydatki do korony na scenie zobaczyć mogliśmy także i artystów, a ogromne emocje widzów wzbudził nieudany występ Moniki Lewczuk.

Lewczuk, która na scenie zapomniała tekstu piosenki, postanowiła skomentować swój ostatni występ.

Gala Miss Polski 2020 wyłoniła najpiękniejszą Polkę. Zdaniem jurorów została nią Anna-Maria Jaromin. Podczas koronacji nie zabrakło łez oraz wzruszeń, ale i małej wpadki prowadzącego Krzysztofa Ibisza. Tego wieczoru poza pięknymi kandydatki, które walczyły o koronę Najpiękniejszej Polki 2020 roku, na scenie pojawiło się także wiele znanych artystów. Swoje utwory zaśpiewali między innymi Kortez, Paweł Domagała czy Anna Wyszkoni. Sporo emocji wzbudził także występ Moniki Lewczuk. Już w trakcie jej występu internauci nie szczędzili krytycznych słów w stronę wykonania utworu.

„Co to za fałsz i bełkot tej pani co śpiewa”

„Oj wokal masakra..”

„chyba zapomina słów”

„Monika zbyt późno poznała repertuar, który ma wykonać i nie zdążyła się przygotować?”

Nieudany występ Moniki Lewczuk podczas Miss Polski 2020

Po występie Moniki Lewczuk podczas gali Miss Polski w sieci rozpętała się burza. Widzowie, którzy oglądali występ 32-latki, nie mieli wątpliwości, że nie był on udany. Internauci zarzucali jej brak przygotowania, fałsz, a także zapomnienie tekstu.

Niedługo po swoim występie Monika postanowiła odnieść się do zarzutów. Na swoim Instagramie Lewczuk przyznała, że występy w TV, których nie miała jeszcze aż tak dużo, są dla niej jak lekcja i przetarcie szlaku.

„Kochani, dostaje od Was wiele wiadomości dotyczących dzisiejszego występu – i tych bardzo dobrych i tych troche bardziej krytycznych. Mam świadomość pomyłki tekstowej, która na pewno wpłynęła na moje samopoczucie i luz podczas występu, ale traktuj go też jako lekcje i przetarcie szlaku jeżeli chodzi o występy w TV, których miałam do tej pory dość niewiele. Cieszę się, że mogłam wystąpić na scenie, na której stawiałam swoje pierwsze kroki — jeszcze w innej roli i być wśród ludzi, którzy są dla mnie jak rodzina. Dziękuję też za Wasze wszystkie wiadomości.

monika lewczuk
źródło: Instagram

Oglądaliście wybory Miss Polski 2020? Co sądzicie o występie Moniki Lewczuk?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry