Połącz się z nami

Nowa fryzura Kasi z „Królowych Życia”! Zaszalała z kolorem.

Nowa fryzura Kasi z "Królowych Życia"

Moda i uroda

Nowa fryzura Kasi z „Królowych Życia”! Zaszalała z kolorem.

Bohaterka programu tym razem
rzeczywiście zaszalała z kolorem włosów. W takim wydaniu z pewnością sprawi ona spore zaskoczenie wielu swoim zwolennikom, którzy oglądali program „Królowe Życia”. Nowa fryzura Kasi z „Królowych Życia”. 

Za nami siódmy sezon programu, który jest faktycznie jednym z tych najbardziej popularnych w ofercie stacji TTV. W tym sezonie „Królowych życia”, jak również w poprzednim podglądaliśmy za pośrednictwem telewizyjnych kamer fragmenty życia między innymi Kasi.

W programie mogliśmy Kasię zobaczyć w towarzystwie partnera Gabriela, mamy oraz córki. Często wpadali na ciekawe pomysły, czym potrafili rozbawić widzów. Tym bardziej że Gabriel słabo mówi po polsku i czasem nie rozumiał naszego ojczystego języka. Szalona i energiczna mama Kasi, była równie ciekawą postacią. Widzieliśmy nie raz zabawne sytuacje także z jej udziałem, kiedy to jechała na hulajnodze elektrycznej czy próbowała dostać się do zawartości strusiego jaja wiertarką.

Wizerunek Kasi.

Kasia jest jedną z bohaterek programu „Królowe życia”, która niewątpliwie budzi wiele kontrowersji. Przez jej przyciągający uwagę wygląd z pewnością nie da się przejść obok niej obojętnie.

Jest ona fanką takich amerykańskich gwiazd jak Nicki Minaj czy Cardi B i rzeczywiście patrząc na Kasię mamy nieodparte wrażenie, że czerpie inspiracje z ich wyglądu. Tak jak i one, Kasia stawia na dużą pupę i piersi, podkreślając swoje atutu obcisłymi strojami. Nie ukrywa również swojego zamiłowania do operacji plastycznych i chętnie korzysta z tego typy poprawek ciała.

Kasia lubi się wyróżniać i przyciągać uwagę, dlatego też nie ma problemu ze zmianami w swoim wyglądzie. Najszybszą zmianą jest oczywiście fryzura, widzieliśmy ją już w wielu odsłonach. Na początku siódmego sezonu „Królowych życia” była blondynką. W ostatnim odcinku zaś, kiedy zasiadła w jury konkursu miss, już brunetką.

Nowa fryzura Kasi z „Królowych Życia”

Wierni obserwatorzy profilu bohaterki „Królowych życia” na Instagramie (@lala_laluna83 ) często patrzą na jej metamorfozy. Kasia miała już włosy krótsze i całkiem długie. Pokazywała się z grzywką i bez, w ciemnych i jasnych włosach. Jednak tym razem na pewno zaskoczyła wielu.

Kasia zaszalała z kolorem i zafundowała sobie tęczowe włosy. Zobaczcie!

Jak wam się podoba w tym wydaniu?

1 komentarz

1 komentarz

  1. Chienne

    23 grudnia 2019 w 19:03

    Przecież to są peruki..

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry