Połącz się z nami

Nowe odcinki „Królowych życia” już wkrótce. Kogo w nich zobaczymy?

Nowe odcinki "Królowych życia"

Rozrywka

Nowe odcinki „Królowych życia” już wkrótce. Kogo w nich zobaczymy?

Stałym elementem oferty stacji TTV stał się z pewnością bardzo lubiany program „Królowe życia”. Jesienią mogliśmy rzeczywiście oglądać jego siódmy sezon. Teraz nowe odcinki „Królowych życia” wracają na antenę w wiosennej ramówce. Zobaczcie, kogo zobaczymy w ósmym sezonie, a także kiedy pierwszy premierowy odcinek?

Od kilku lat „Królowe życia” cieszą się wielką popularnością wśród widzów. Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych programów stacji TTV, który pokazuje życie ludzi, którzy w swoim środowisku osiągnęli sukces. Cieszą się życiem, biorąc z niego pełnymi garściami. To z pewnością osoby obok, których nie da się przejść obojętnie.

Dlatego nie dziwi fakt, że życiem bohaterów programu, również poza światłami fleszy i obiektywem kamer, interesuje się wiele osób.

Zobaczcie, co wydarzyło się zatem u nich w minionym sezonie.

Podsumowanie siódmego sezonu.

Dagmara pokazała nam nie tylko swoją szaloną i energetyczną stronę. Widzieliśmy również chwile załamania i zwątpienia we własne siły. Miała ona bowiem ciężki wypadek samochodowy, a niemal wszystkie odcinki pokazywały nam jej zmagania w powrocie do sprawności. Dagmara doświadczyła też trudnych chwil w relacji ze swoją przyjaciółką Edytą. Jednak jak już wiemy, były to chwilowe trudności, bo finalnie została świadkową na jej ślubie. Przypomnijmy, że w finałowym odcinku okazało się także, że Edzia jest w czwartym miesiącu ciąży.

Gabriel i Rafał zaś przeżywali kryzys w swoim związku. Rozstali się, aby po czasie przemyśleń wrócić do siebie, układając swój związek na nowo.

Iza i Patryk w minionym sezonie szykowali się do śluby, by po osiemnastu latach związku powiedzieć sobie sakramentalne „Tak”. Był to piękny i iście królewski ślub, a także wesele.

W siódmym sezonie oglądaliśmy również Kasię razem z mamą córką i partnerem Gabrielem. Monikę z mężem i córkami, a także nową bohaterkę Adriannę.

Nowe odcinki „Królowych życia”. Sezon ósmy.

Ósmy sezon „Królowych życia” rozpocznie się na antenie TTV już 28 lutego.

Zobaczymy w nim z pewnością Dagmarę, która jak wyznała jest obecnie szczęśliwie zakochana. Rafała i Gabriela, którzy budują swój związek na nowo i nie brakuje między nimi jak zwykle wielkiej chemii. Pojawi się również Kasia, która rozstała się z Gabrielem i układa swoje życie w nowej rzeczywistości. Swoich widzów nie zawiodą także Iza i Patryk.

Kogo jeszcze zobaczymy? Czy powrócą w nowych odcinkach Monika i Adrianna, a może dołączy do programu ktoś nowy? Dowiemy się już niebawem.

Wierni obserwatorzy bohaterów programu maja zapewne wiele wątpliwości i liczą, ze nowy sezon je rozwieje.

Czy Dagmara weźmie ślub? Czy zobaczymy Edytę po porodzie? Jak ułoży sobie życie Kasia?

To wszystko w ósmym sezonie programu.

Będziecie oglądać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry