Jak po latach wygląda Magdalena Mazur, która grała Weronikę w “Chłopaki nie płaczą”? Zobaczcie zdjęcia!

3 stycznia 2022
Przez: : M.J

Magdalena Mazur dwie dekady temu była wschodzącą gwiazdą polskiego kina. W 1999 roku zagrała w kultowej już produkcji Chłopaki nie płaczą, a dwa lata później w filmie Poranek kojota. Choć na swoim koncie ma całkiem sporo ról, to postanowiła zniknąć ze świata polskiego show-biznesu. Jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

Co wiemy o Magdalenie Mazur?

Można śmiało powiedzieć, że Magdalena Mazur była nadzieją polskiego kina dwie dekady temu. Zagrała w takich kultowych już produkcjach jak: Chłopaki nie płaczą (jako Weronika, była dziewczyna Kuby) oraz w filmie Poranek kojota (jako blondyna Maxa).

Magdalena Mazur z Chłopaki nie płaczą.
Magdalena Mazur w filmie Chłopaki nie płaczą.

Polska modelka, prezenterka i aktorka telewizyjna była również prowadzącą program Różowa landrynka. Na swoim koncie ma również sporo reklam. Wielu widzów bez wątpienia kojarzy aktorkę z roli pielęgniarki Magdy w serialu Daleko od noszy.

Zobacz także: Jak zmieniła się Klaudia Kulawik z Mam talent?

Choć wiele osób wierzyło w jej umiejętności i wydawało się, że drzwi do kariery w polskim show-biznesie stoją dla niej otworem Mazur przez ten cały czas liczyła na nieco ambitniejsze role, w których będzie mogła w końcu pokazać swoje umiejętności aktorskie.

“Chciałabym dostać szansę na udowodnienie, że mam jako aktorka do zaoferowania coś więcej niż tylko ładną buzię”- powiedziała w jednym z wywiadów.

Choć Magda po pewnym czasie postanowiła odsunąć się w cień, to nadal jest aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych. To właśnie dzięki Instagramowi możemy zobaczyć, co aktualnie u niej słychać. Jedno musimy przyznać, Magda pomimo upływu lat nadal zachwyca urodą.

Magdalena Mazur z filmu Chłopaki nie płaczą po latach

Aktorka w 2021 roku skończyła 45 lat. Aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i to właśnie tam chętnie dzieli się zdjęciami z dalekich podróży, które nie mamy wątpliwości, że są jej pasją. Choć nie pojawia się już na ekranach naszych telewizorów, to od 2021 roku należy do kabaretu PanDemon.

Magdalena Mazur.
Tak teraz wygląda Weronika z Chłopaki nie płaczą.

Musicie przyznać, że pomimo upływu lat Magda niewiele się zmieniła. Być może jeszcze wszystko przed nią i nie raz usłyszymy w mediach na jej temat.

Zobacz także: Jak zmienił się Kostek z Listów do M?

Magda Mazur.
Magdalenę Mazur znajdziecie na Instagramie.

Źródło: Wikipedia/ YouTube / Instagram Magdaleny Mazur

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej