Patrycja Sobolewska dziś walczy w finale „Top Model”. Co myśli o sprawie Dominica?

25 listopada 2020
Przez: : W.M.

W dniu wczorajszym na jaw wyszły niepokojące informacje z przeszłości byłego już uczestnika „Top Model”. Zobaczcie, co miała do powiedzenia w tej sprawie jedna z finalistek programu – Patrycja Sobolewska.

Przeszłość wyrzuconego z programu finalisty 9. sezonu „Top Model” Dominica D’Angelicy sprawiła, że o modelu mówi cała Polska. Chociaż w sieci znaleźć można wiele niepochlebnych komentarzy na temat byłego uczestnika programu, jak widać, może on liczyć także na wsparcie sporej części społeczeństwa, w tym także koleżanki z programu.

Krótko przed wyczekiwanym finałem dziewiątego sezonu „Top Model”, w którym udział miało wziąć czterech uczestników, światło dzienne ujrzały nieznane dotąd fakty z przeszłości jednego z finalistów. W dniu wczorajszym media przekazały, że Dominic D’Angelica w 2011 roku miał dopuścić się przestępstwa na tle seksualnym. 22-letni wówczas mężczyzna miał zostać skazany za stosunek oralny z osobą nieletnią, poniżej 16. r. ż. Dominic poszedł na układ i otrzymał wyrok w zawieszeniu. Po kilku latach D’Angelica złamał warunki zawieszenia i trafił za kratki. Przeszłość mężczyzny miała wpływ na to, co postanowiła produkcja programu „Top Model”. Dominic, który obok Patrycji, Weroniki i Mikołaja, miał wziąć udział w finale programu, został z niego wyrzucony.

Dominic z „Top Model” oskarżony o stosunek z nieletnią? Model został USUNIĘTY z programu!

Patrycja Sobolewska dziś walczy w finale „Top Model”. Co myśli o sprawie Dominica?

Przeszłość uczestnika „Top Model” ujrzała światło dziennie na krótko przed finałem programu, w którym miał wziąć udział Dominic. Model ostatecznie został z niego wykluczony, ale przez kilka godzin po ogłoszeniu tej decyzji sam D’Angelica nie zabierał głosu. Dopiero późnym wieczorem mężczyzna postanowił wydać oficjalne oświadczenie, w którym przedstawił swoje fakty. Dominic zapewnił, że nie został nigdy skazany, a trafił do aresztu na cztery miesiące, gdyż naruszył warunkowe zawieszenie wyroku, broniąc swoją ciocię przed agresywnym partnerem.

Nie da się ukryć, że skandal związany z Dominicem sprawił, że mówi o nim cała Polska. Wiele osób osądziło mężczyznę, nie znając jego wersji wydarzeń. Jak się okazuje, były uczestnik „Top Model” może liczyć na wsparcie sporej części społeczeństwa. Pod ostatnim postem, który opublikował na swoim Instagramie D’Angelica, pojawiło się wiele komentarzy między innymi od Joanny Jędrzejczyk czy Michała Piróga.

Okazuje się, że Dominic może liczyć także na wsparcie swojej koleżanki z programu Patrycji Sobolewskiej, która już dziś wieczorem weźmie udział w finale programu „Top Model”.

„Be strong” tłum. Bądź silny – napisała pod oświadczeniem Dominica Patrycja

sobolewska

Zaskoczeni?’

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej