Patryk Vega po metamorfozie – ile waży? Jak schudł?

22 lutego 2020
Przez: : MC

Patryk Vega po metamorfozie zszokował wszystkich! Jeszcze niespełna rok temu ważył 60 kilogramów więcej. Reżyser zdradził kilka sekretów dotyczących tej spektakularnej zmiany.

Kariera

Patryk Vega, a tak właściwie Patryk Krzemieniecki, urodził się 2 stycznia 1977 roku w Warszawie. To polskich reżyser, scenarzysta i pisarz. Ukończył socjologię na specjalizacji medialnej w Collegium Civitas w Warszawie. Zadebiutował już w 1998 roku, kiedy zrealizował serial Pierwszy milion. W 2010 roku wyreżyserował oparte na autorskim scenariuszu filmy takie jak Ciacho, Last Minute, Służby specjalne, Botox i Kobiety mafii. Patryk Vega nie osiada na laurach i prężnie wydaje kolejne produkcje, a jego film cieszą się dużą sławą i uznaniem. W 2020 roku weszły lub dopiero wejdą do kin takie pozycje jak: Bad Boy, Kobiety mafii 3 i Small World. Ponadto od 2010 roku jest żonaty z Katarzyną Słomińską i ma z nią trójkę dzieci.

Zobacz także: Vega stracił auto warte 25 mln
Zobacz także: Patryk Vega pokazał gorące kadry z Julią Wieniawą

Patryk Vega po metamorfozie

Warto dodać, że reżyser w ciągu 8 miesięcy stracił aż 44 kilogramy! Okazuje się, że dieta to nie wszystko. W rozmowie z reporterką zdradził kilka informacji na temat swojej zmiany:

“Trudno w to uwierzyć, zważywszy, że jeszcze do niedawna ważyłem 57 kilogramów więcej, ale przez 8 lat byłem kapitanem drużyny i grałem na pozycji środkowy pomocnik, w związku z czym pasja do piłki pozostała.”

Pasja do gry w piłkę łączy się również z nowym filmem Bad Boy, który przedstawia przestępczość kibiców. Sam Vega powiedział:

“Fascynuje mnie ten świat z uwagi na przestępczość kibiców, która jest totalnie oryginalna. W przypadku grup przestępczych mamy do czynienia z czynnikiem ekonomicznym, a tu są ludzie, którzy tworzą taką sektę, bo oni są wyznawcami i mają inne motywacje. Trudno jest taką grupę infiltrować i przeniknąć, bo jest niezwykle hermetyczna.”

Patryk Vega opowiadał, że jego dieta jest niezwykle restrykcyjna i opiera się głównie na warzywach i owocach. Reżyser zrezygnował z niezdrowego i przetworzonego jedzenia. Zdradził:

“Zrozumiałem, że już nigdy w życiu nie będę mógł jeść. To jest sytuacja, w której zrozumiałem, że będę na diecie do końca życia jeśli chce to utrzymać. Ważę się co tydzień, jeśli tylko przybędzie mi pół kilo, to na pewno zapali mi się czerwona lampka.”

Co sądzicie o metamorfozie Patryka Vegi?

źródło: Instagram Patryk_vega_official

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej